Rings İstanbul'da 243 Bin'e 1+1 Daire

Rings İstanbul projesinde 1+1’ler 243 bin TL ile 360 bin TL arasında değişen fiyatlardan alıcı buluyor
Rings İstanbul'da 243 Bin'e 1+1 Daire

Selin Yapı’nın İstanbul Sancaktepe’de kendi arazisi üzerinde inşa ettiği Rings İstanbul projesinde Bilfen Okulları da yerini aldı. Ülkemizin önemli eğitim kurumlarından olan Bilfen Okulları’nın projede yer almasıyla Rings İstanbul’dan ev almak isteyen çocuklu ailelerin en önemli sorunu da çözülmüş oldu…  
 
Selin Yapı’nın İstanbul Sancaktepe’de kendi arazisi üzerine kurduğu, rahat ve konforlu bir hayatın tüm öğelerini barındıran Rings İstanbul Projesi, sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekliyor. Türkiye’nin en saygın eğitim kurumlarından olan Bilfen ile anlaşma imzalayan Rings İstanbul Projesi’nin sahibi Selin Yapı, ev sahibi olmak isteyen çocuklu aileler için muhteşem bir fırsat sunuyor.
 
Anadolu yakasının en iddialı projesi olma özelliği taşıyan Rings İstanbul Projesi, dikey alanda villa konforu, hayatı kolaylaştıran geniş yaşam alanları, Türkiye’nin en kapsamlı sosyal tesisleri, 7/24 rezidans hizmeti, evinizin yanı başında AVM gibi sunduğu pek çok avantaja bir yenisini daha ekleyerek Bilfen ile anlaştı. Proje içinde yer alacak olan Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu sayesinde çocuklar hiç sitenin dışına çıkmadan, kapalı yüzme havuzundan müzik odasına, resim atölyesinden bilgisayar laboratuvarına, fen laboratuvarından etüt odalarına kadar 6100 metrekare kapalı kullanım alanına sahip okulda eğitim görebilecekler.
 
Rings İstanbul Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu, ilk etabın teslimiyle paralel olarak eğitim-öğretim hayatına merhaba diyecek.
 
Gelecek nesillerin eğitimine katkı sağlamak, onları başarıya ulaştırmak için yola çıkan Bilfen Okulları bugün, 5 lise, 6 ilköğretim okulu ve 18 anaokulu ile eğitime katkısı büyüyerek devam eden bir eğitim zinciri haline gelmiştir.

Rings İstanbul projesinde 1+1’ler 243 bin TL ile 360 bin TL arasında, 2+1’ler 423 bin TL ile 522 bin TL arasında, 3+1’ler 515 bin TL ile 710 bin TL arasında, 4+1’ler 631 bin TL ile 719 bin TL arasında, 5+2 dublekslerin fiyatları 1 milyon TL ile 1 milyon 360 bin TL arasında değişiyor.


Paylaş:

HABERLER