Rings İstanbul'da 50 Ay 0 Faizli Konut Kampanyası

Selin Yapı'nın Sancaktepe'de konumlandırdığı Rings İstanbul projesinde Bayram sonuna kadar tüm konutlar 50 ay 0 faiz avantajı ile satılıyor..
Rings İstanbul'da 50 Ay 0 Faizli Konut Kampanyası

Selin Yapı Sancaktepe'de inşaa ettiği Rings İstanbul Konut projesinde özel kampanya; Rings İstanbul'da bayram sonuna kadar 50 ay sıfır faiz avantajıyla çifte bayram yaptıran ödeme koşullarıyla sizde daire sahibi olabilirsiniz!

Rings İstanbul Konut projesinde 78 metrekare 1+1 daireler, 148 metrekare 2+1 daireler, 186 metrekare 3+1 daireler, 215 metrekare olan 4+1 daireler projede yer alıyor.
 
238.000 m² yani 30 futbol sahası büyüklüğünde Rings İstanbul'un 4'te 3'ü yeşil alanlardan oluşuyor. Ayrıca Rings İstanbul'un içinde bir tur attığınızda, 3 kilometre yürümüş olacaksınız.
 
Nâtamam değil, tastamam daireler
 
Rings İstanbul'da, "kendi zevkinize göre dekore edin" bahanesiyle size tamamlanmamış daireler vermiyoruz. Mutfaktan banyoya kadar; dünyaca ünlü markalarla en ince ayrıntısına kadar döşenmiş, tastamam daireler teslim ediyoruz. Yani hiçbir ekstra masraf yapmadan, sadece eşyalarınızı alarak evinize taşınabileceksiniz.
 
Rings İstanbul’un dairelerinde sahip olacağınız özellikler:
 
Fiber optik internet kablosu, IP TV ve IP telefon altyapısı, Çamaşır makinesi dolabı, Ankastre fırın ve ocak , Aspiratör ve bulaşık makinesi, Vestiyer dolabı, 2 adet malzeme deposu, Kapalı otopark, Müstakil bahçeli daireler, Kat bahçeli daireler
 
Rings İstanbul'da büyüklük kavramını sadece dairelerimiz ile sınırlı tutmadık. Tam sekiz futbol sahası büyüklüğünde Türkiye'nin en kapsamlı sosyal tesisleri Rings İstanbul'da.
 
Açık ve yarı olimpik kapalı yüzme havuzları, fitness, SPA, tenis kortları, basketbol, futbol ve voleybol sahaları, mini golf sahası, squash alanı, restoranlar.. Kısacası ne ararsanız burada var.
 
Bizans'tan bugüne kadar İstanbul'un en eski yerleşim bölgelerinden biri olan Sancaktepe bölgesi, şimdi yepyeni bir yaşam merkezi olmaya hazırlanıyor.
 
İstanbul'un bu yeni yaşam merkezinde kurulacak Rings İstanbul; TEM'e sadece 2, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10, Boğaz Köprüsü'ne 15, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise 20 dakika.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05