Rings İstanbul'da Babalara 1 Yıl Aidat Ödemesi Yok

Selin Yapı'nın Sancaktepe'de hayata geçirdiği Rings İstanbul projesinde Babalar Günü sebebiyle 16-17 Haziran tarihlerinde konut alan babalar, 1 yıl aidat ödemeyecekler.
Rings İstanbul'da Babalara 1 Yıl Aidat Ödemesi Yok

360 derece güneş ve hava alan,  müstakil ev konforundaki  daireleri, Rings Alışveriş Merkezi, 40.000 m2’lik dev sosyal tesisleri ve yüzde 75  yeşil alanı ile Rings İstanbul, Babalar Günü’ne özel bir kampanya yapıyor. Kampanya kapsamında, 16 ve 17 Haziran 2012 tarihleri arasında Rings İstanbul’dan ev alacak babalar, bir yıl aidat ödemeyecek.
 
Bin beş yüz konuttan oluşan ve “Dikey alanda müstakil yaşam” konsepti ile İstanbul Anadolu yakasının en iddialı projesi olan Rings İstanbul,  Babalar Günü’ne özel sunduğu kampanyasıyla  fark yaratmaya devam ediyor. Rings İstanbul Babalar Günü kampanyası kapsamında, 16 – 17 Haziran 2012 tarihleri arasında ev alan babaların bir yıllık aidatını üstleniyor.
 
Rings İstanbul dairelerine ister %1 Peşin, 0.81'den başlayan oranlarla 120 ay, isterseniz %25 peşin 50 ay sıfır faiz seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.


Paylaş:

HABERLER