Rings İstanbul'da Bahçe Katları Tükendi

Türkiye’nin en kapsamlı sosyal tesisleri, içinde yer alan AVM’si, birbirini görmeyen cephelere sahip daireleri ve yüzde 75 oranında yeşil alanı ile Rings İstanbul, Anadolu yakasındaki iddiasını sürdürüyor.
Rings İstanbul'da Bahçe Katları Tükendi

Rahat ve huzurlu bir hayatın tüm konforunu ve güzelliğini sunan Rings İstanbul, Sancaktepe’de adından söz ettirmeye devam ediyor. Toplamda 1500 konut, Rings AVM ve Türkiye’nin en kapsamlı sosyal tesisi olan Rings Club ile dikkat çeken Rings İstanbul Projesi, “Dikey alanda müstakil yaşam” konseptiyle İstanbul Anadolu yakasının en iddialı projesi olarak öne çıkıyor. Birbirinin cam ve kapısını görmeyecek şekilde tasarlanmış konutlarda, mükemmel ısı ve ses yalıtımı yapılmış, 360 derece güneş ışığı alarak ferah ve aydınlık yaşam alanları yaratılmış.

Rings İstanbul’un 1.etabı Mayıs 2013’te teslim edilecek
Rings İstanbul’a ismini veren halka şeklindeki altı mahalleden oluşan Rings İstanbul Siesta Evleri, daha sakin ve keyifli bir yaşam isteyenlere uygun olarak 6, 7 ve 8 katlı binalardan oluşuyor. 24 blok ve 441 dairenin yer aldığı Siesta Evleri’nde bahçe katı dairelerin tamamı tükendi. Siesta Evleri’nde 1+1’den 5+2 dublekse kadar farklı daire tipleri mevcut. Süs havuzları, çocuk oyun parkları, bloklar arasında yer alan çardaklar, spor ve rekreasyon alanlarıyla villa konforuna sahip Siesta Evleri, ailesiyle keyifli vakit geçirmek isteyenlere hitap ediyor.

Bahçe katı dairelerini kaçıranlar için en ince ayrıntısına kadar muhteşem şekilde dekore edilmiş diğer daire tipleri alıcılarını bekliyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05