Rings İstanbul'da dubleks kampanyası

Rings İstanbul projesi kapsamında dubleks konutlar için yüzde 15 oranında indirim yapılıyor. Projede peşinat olarak ise yüzde 1'lik kısım veriliyor
Rings İstanbul'da dubleks kampanyası
Selin Yapı tarafından inşa edilen, müstakil yaşam konforu sunan daireleri ile Anadolu yakasının en iddialı projesi Rings İstanbul, villa konforu ararken site hayatının canlılığını kaçırmak istemeyenlere muhteşem bir fırsat sunuyor.
 
31 Aralık 2012’ye kadar geçerli olacak kampanya kapsamında dubleks evlerin fiyatlarında yüzde 15 indirim yapıldı. Buna göre; 236 metrekare 4+2 bahçe dubleks dairelerin kampanyalı fiyatı 704 bin TL, 273 metrekare 3+2 çatı dubleks dairelerin kampanyalı fiyatı ise 690 bin TL olarak belirlendi. Peşinatın da yüzde 1’e indirildiği kampanyada 144 aya kadar 0,88 faiz oranı imkanı da sunuluyor.
 
Ayrıca Rings İstanbul’da dubleks ev sahibi olanlar ‘Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye Taşındıktan Sonra Başlayın’ kampanyasıyla da, taşındıktan sonra kredi taksit ödemelerine başlamanın rahatlığını yaşıyor.
 
İsteyene giriş dublekslerde bahçe keyfi, isteyene üst dublekslerde teras keyfi sunan Rings İstanbul'da dubleks istemeyenlere tek katta büyük metrekare seçeneği de sunuluyor.
 
Anadolu yakasının son iki ormanından biri olan Aydos eteklerine inşa edilen Rings İstanbul’da her zevke hitap eden farklı tip ve metrekarelerde daireler mevcut. Siesta, Vista ve Rings Suites isimli üç bölümden oluşan projenin ilk etabı Mayıs 2013’te teslim edilecek.
 
238.000 m2’lik alana sahip projede toplamda bin beş yüz konut, Rings Alışveriş Merkezi, 40.000 metrekarelik kapsamlı sosyal tesisleri bünyesinde barındıran Rings Club’ın yanı sıra Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu da yer alıyor.

Paylaş:

HABERLER