Rings İstanbul'da Yüzde 25 Peşin, 60 Ay 0 Faiz

İstanbul Sancaktepe'de yükselen Rings İstanbul projesinde “dikey alanda müstakil yaşam” konsepti hayata geçiriliyor.
Rings İstanbul'da Yüzde 25 Peşin, 60 Ay 0 Faiz

Rahat, konforlu ve eksiksiz bir hayatın tüm öğelerini İstanbul Sancaktepe’de kendi arazisi üzerine kurduğu Rings İstanbul projesinde toplayan Selin Yapı, konut sektörüne kazandırdığı yeniliklerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Toplamda 1500 konut, Rings AVM, 8 futbol sahası büyüklüğündeki sosyal tesisi Rings Club ile dikkat çeken Rings İstanbul projesi, “dikey alanda müstakil yaşam” konsepti ile İstanbul Anadolu yakasının en iddialı projesi olarak ev almak isteyenleri sunduğu cazip ödeme fırsatı ile sevindiriyor. Kaçırılmayacak bu özel ödeme fırsatı ile Rings İstanbul’da daire sahibi olanlar, sosyal yaşamın tüm kolaylıklarını yaşarken, kendileri için titizlikle tasarlanmış geniş özel yaşam alanlarının da keyfini sürecek.

1. Etap Mayıs 2013’te teslim ediliyor…

Rings İstanbul’un ilk etabı, Fiesta, Siesta ve Vista olmak üzere üç ayrı bölümden oluşuyor. Projede; Rings AVM ve rezidans dairelerin bir arada yer aldığı Fiesta; daha sakin ve keyifli bir yaşam isteyenlere uygun olarak 6, 7 ve 8 katlı binalardan oluşan Siesta; konforlu ve hareketli bir hayat sürmek isteyenler için tasarlanan Vista evleri ile alternatifli yaşam alanları sunuluyor.

Bünyesinde barındırdığı Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu, güneyine komşu zümrüt yeşili Aydos Ormanı, 3 kilometrekarelik yürüyüş ve bisiklet parkuru ile sağlığınızı ve huzurunuzu korumayı amaçlayan Rings İstanbul, çocuklu ailelere “güvenli”; doğal hayatı yaşarken şehrin imkanlarından da kopmak istemeyenlere ise  “yemyeşil” ve “zengin bir sosyal” yaşam vaat ediyor.

Sunduğu sosyal yaşam avantajları ve titizlikle tasarlanıp uygulanmış detayları ile fark yaratan bu özel konut projesine yüzde 1 peşin, 0,85’den başlayan faiz oranlarıyla 120 aya kadar vade veya yüzde  25 peşin, 60 ay 0 faiz oranıyla sahip olunabilir.  

 
Detaylı Bilgi:
Satış Ofisi Tel: 444 86 00


Paylaş:

HABERLER