Rings İstanbul'dan Anneler Günü'ne Özel Fiyatlar

Selin Yapı, Anneler Günü sebebiyle, Sancaktepe'de inşa ettiği konut, okul ve AVM'den oluşan Rings İstanbul projesinde özel liste fiyatları üzerinden yüzde 2 indirim fırsatı sunuyor..
Rings İstanbul'dan Anneler Günü'ne Özel Fiyatlar

360 derece güneş ve hava alan villa konforundaki daireleri, Rings AVM’si ve yüzde 75 oranında yeşil alanı ile adından söz ettiren Rings İstanbul, sunduğu ödeme kolaylıklarının yanı sıra anneler gününe özel liste fiyatı üzerinden yüzde 2 indirim imkanı sağlıyor.
 
Rahat, konforlu ve eksiksiz bir hayatın tüm öğelerini İstanbul Sancaktepe’de kendi arazisi üzerine kurduğu Rings İstanbul projesinde toplayan Selin Yapı, konut sektörüne kazandırdığı yeniliklerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Toplamda bin 500 konut, Rings AVM, 8 futbol sahası büyüklüğündeki sosyal tesisi Rings Club ile dikkat çeken Rings İstanbul projesi, “dikey alanda müstakil yaşam” konsepti ile İstanbul Anadolu yakasının en iddialı projesi olarak ev almak isteyen annelere yarattığı imkanla da sevindiriyor. Ev alan annelere ya da annelerine ev almak isteyenlere liste fiyatı üzerinden yüzde 2 indirim sağlıyor. 2013 Mayıs ayında ilk teslimatı yapılacak olan Rings İstanbul projesinde ayrıcalıklı yaşamak istiyorsanız satış ofisine gitmeniz yeterli olacak.
 
Satış Ofisi Tel: 444 86 00


Paylaş:

HABERLER