Rings İstanbul'dan Öğrencilere Sevindirici Haber

Anadolu Yakası’nın en iddialı projesi Rings İstanbul ve Bilfen, bir ilki gerçekleştirerek anasınıfı ve ilköğretim dersliklerinin yer aldığı okulu projeye dahil etti. Bilfen’in Rings İstanbul’a katılması ile projeden ev almak isteyen çocuklu ailelerin en büyük sorunu da çözülmüş oldu…
Rings İstanbul'dan Öğrencilere Sevindirici Haber

Selin Yapı’nın İstanbul Sancaktepe’de kendi arazisi üzerine kurduğu, rahat ve konforlu bir hayatın tüm öğelerini barındıran Rings İstanbul projesi, Bilfen Okulları ile anlaştı. Anasınıfı ve ilköğretim okulları ile ilk defa site içerisinde eğitim verecek Bilfen,  Rings İstanbul’da yaşayacak çocuklara site dışına çıkmadan “güvenli” ve kaliteli eğitim alma olanağı sunuyor.
 
Anadolu yakasının en iddialı projesi olma özelliği taşıyan Rings İstanbul, dikey alanda villa konforu, hayatı kolaylaştıran geniş yaşam alanları, Türkiye’nin en kapsamlı sosyal tesisleri, 7/24 rezidans hizmeti, evinizin yanı başında AVM gibi sunduğu pek çok avantaja bir yenisini daha ekleyerek Bilfen ile işbirliği yaptı. Proje içinde yer alacak olan Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu sayesinde çocuklar sitenin dışına çıkmadan, kapalı yüzme havuzundan müzik odasına, resim atölyesinden bilgisayar laboratuvarına, fen laboratuvarından etüt odalarına kadar 6 bin 100 metrekare kapalı kullanım alanına sahip okulda eğitim görebilecekler.
 

Rings İstanbul Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu, ilk etabın teslimiyle paralel olarak eğitim-öğretim hayatına merhaba diyecek. Gelecek nesillerin eğitimine katkı sağlamak, onları başarıya ulaştırmak için yola çıkan Bilfen Okulları bugün, 5 lise, 6 ilköğretim okulu ve 18 anaokulu ile eğitime katkısı büyüyerek devam eden bir eğitim zinciri haline gelmiştir.


Paylaş:

HABERLER