Saklıhan Konakları'nda Metrekare 2.400 Lira

Saklıhan Konakları 140 m2’den başlayan ve 310 m2’ye kadar çıkan, geniş ve ferah daireleriyle kalabalık ailelerin tercihi.
Saklıhan Konakları'nda Metrekare 2.400 Lira

Beylikdüzü’nde  konumlandırılan Saklıhan Konakları, bölgedeki çoğu konut projesinin tersine, 140 m2’den başlayan ve 310 m2’ye kadar çıkan, geniş ve ferah daireleriyle  kalabalık ailelerin tercihi.

Stüdyo ve 1+1 daireler Beylikdüzü’nde ki bir çok projede yer alırken, Saklıhan Konakları’ndaki  büyük metrekareli daireler,  çekirdek ve kalabalık aileler tarafından genellikle  oturum amaçlı alınıyor.

Saklıhan İnşaat’ın projelendirdiği ve satışı devam eden projedeki her daire; kişiye özel anlayışla hareket edilerek, geniş ve kullanışlı olmasının yanı sıra inşaat ve malzeme kalitesiyle de öne çıkıyor.

Aralık 2012’de bitirilip teslim edilecek olan projede 288 daire ve 34 mağaza bulunuyor. Metrekare satış fiyatının 2.400 TL’den başladığı Saklıhan Konakları’ndaki dairlerde, ankastre mutfak ve klima standart olarak veriliyor.

Saklıhan Konakları’nın 18.600 m2’lik bir  inşaat alanın 12.000m2 ‘si yeşil alana ve peyzaja ayrılırken, dairelerin hepsi iki havuzun yer aldığı site içersini görüyor.  Projede; 2+1,3+1,4+1 ve dubleks daireler bulunuyor.

ÖRNEK DAİRELER HAZIR…

Örnek dairelerin tamamlandığı Saklıhan Konakları’ndan ev almak isteyenlere,   “%30’i peşin, 36 ay sıfır faiz”  seçeneği de sunuluyor.   

“Hayalleriniz Saklı Kalmasın ! Saklıhan Konaklarıyla Hayat Bulsun” sloganıyla yola çıkılan Saklıhan Konakları’nın sosyal ve ortak alanlarında; yüksek inşaat kalitesini ve mimari görselliği en iyi şekilde yansıtacak  malzemelere ve  ayrıntılara yer veriliyor.
Saklıhan Konakları; E-5 Karayolu’na 1km, Atatürk Havalimanı’na 20km, Avcılar Deniz Otobüsü’ne 9km. mesafe de konumlandırılıyor.  Projenin yakınındaki okullar, hastaneler ve alışveriş merkezleri de yürüyüş mesafesinde bulunuyor.


Paylaş:

HABERLER