Seha Bahar Evleri Konya'nın yeni konut projesi

İttifak Holding’in inşaat şirketi Seha Yapı, Konya’nın Selçuklu / Özlem bölgesinde inşa edeceği 66 konut ve 6 ticari alandan oluşan Bahar Evleri projesini satışa sundu. Projede 3+1 daire fiyatları 200 bin – 229 bin TL arasında değişiyor.
Seha Bahar Evleri Konya'nın yeni konut projesi
Konya’nın en fazla konut üreten inşaat şirketi olan Seha Yapı, Konya’nın Selçuklu / Özlem bölgesinde inşa ettiği Seha Bahar Evleri projesini satışa sundu. 66 konut ve 6 ticari alandan oluşan ve özellikle ailelere uygun mimari özellikleriyle öne çıkan projede tüm konutlar 3 +1 olarak tasarlandı.
 
Uygun ödeme koşullarıyla satışa çıkan Seha Bahar Evleri’ndeki 3+1 konutların brüt büyüklükleri 154 m2 ve 168 m2 arasında değişirken projedeki fiyatlar 200 bin – 229 bin TL arasında değişiyor. 2014’ün ilk yarısında teslim edilmesi planlanan “Seha Bahar Evleri” de ayrıca 1 adet 103 m2, 2 adet 140 m2, 1 adet 141 m2 ve 2 adet 218 m2’lik ticari alan bulunuyor.
 
Seha Yapı Konya’nın çehresini değiştiriyor...
 
Seha Bahar Evleri’nin satışa çıkmasıyla ilgili açıklama yapan Seha Yapı Genel Müdürü Hüdaverdi Dursun, Konya’da konut üretiminde lider olduklarını belirterek geliştirdikleri projelerle şehrin çehresini değiştirdiklerini söyledi. Tüm projelerini bölgenin ihtiyaçlarına ve müşteri beklentilerine uygun olarak geliştirdiklerini belirten Dursun, “Seha Yapı olarak her projemizi insanlarımıza yüksek standartlara sahip, güvenli ve konforlu yaşam alanlarını erişilebilir fiyatlarla sunmak hedefiyle geliştiriyoruz. Seha Bahar Evleri’ni de bu mantıktan hareketle İttifak Holding’in kalitesini ve güvencesini yansıtan butik bir proje olarak geliştirdik.”dedi.
 
Seha Yapı Hakkında
 
İttifak Holding iştiraklerinden Seha Yapı 1978 yılında kuruldu. Hızlı bir büyüme trendine giren şirket, son beş yılda 6 binin üzerinde konutun yanı sıra, alışveriş merkezleri, altyapı, köprü ve yol projeleri üreterek, Konya’nın yıllık en fazla konut üretme kabiliyeti ve kapasitesine sahip inşaat firması konumuna geldi. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çok sayıda TOKİ projesinin inşaatını gerçekleştiren Seha Yapı konut dışındaki segmentlerde de faaliyet göstermekte. Seha Yapı Konya’da Kulesite AVM ve Kule Plaza, Aksaray ve Ereğli’de Park Site AVM’lerinin de mimarı.
 
Bugüne kadar iki milyon metrekareden fazla inşaat yapan Seha Yapı’nın projeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için: www.sehayapi.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş:

HABERLER