Şehrin Geleceği, Geleceğin Şehri Bilinçli Kentsel Dönüşüm Zirveleri 18 Eylül 2014'te gerçekleşecek

Kentsel Dönüşümün Zirvesi 18 Eylül'de
Şehrin Geleceği, Geleceğin Şehri Bilinçli Kentsel Dönüşüm Zirveleri 18 Eylül 2014'te gerçekleşecek
EVENT Ayna’nın projelendirdiği, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Dünya Yerel Yönetim ve Demokrasi Akademisi (WALD) Vakfı’nın Katkılarıyla düzenlenen ve son yılların en büyük devlet projesi olan kentsel dönüşümde yaşanan sorunlar ve bunların çözümü ile ilgili bugüne kadar ele alınmamış farklı konuların konuşulacağı; yerel yönetim temsilcileri ve ilgili sektör temsilcilerinin bir araya geleceği “Şehrin Geleceği, Geleceğin Şehri Bilinçli Kentsel Dönüşüm Zirveleri” nin ilki 18 Eylül 2014 tarihinde Wow Hotel   İstanbul’da gerçekleştiriliyor.
 
Sayın Çevre Şehircilik Bakanımız İdris Güllüce, Sayın Büyük Şehir Belediye Başkanımız Kadir Topbaş ve Kentsel dönüşümde etkili ilçelerimizden 5 belediye başkanımız Kiptaş ve İstaç Genel Müdürlerimiz, Değerli Akademisyenlerimiz, Dünya Yerel Yönetim ve Demokrasi Akademisi (WALD) Vakfı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Duman’ın konuşmacı olarak yer alacağı zirvelerde tüm detaylar ve yeni projeler konuşulacaktır.
 
Kentsel Dönüşümün her yönüyle konuşulacağı zirveler de içerik ve katılımcılarıyla farklılık yaratacak. Zirve  de Kentsel Dönüşüm ile ilgili her muhatap konuşma şansı bulacak ve sorun değil sorunun nasıl çözüleceği ile ilgili konseptiyle fark yaratacak.
Kat malikleri arsa sahiplerinin de konuşma şansı bulacağı zirve de halkın görüşleri kısa halk röportajları ile zirve içerisinde yer bulacak.

Paylaş:

HABERLER