Şehrizar Konakları'nın Yarısından Fazlası Satıldı

Emlak Konut GYO ve GAP İnşaat tarafından Üsküdar'da inşa edilmekte olan Şehrizar Konakları projesinde yer alan 208 dairenin yüzde 50'sinden fazlasının satıldığı açıklandı..
Şehrizar Konakları'nın Yarısından Fazlası Satıldı

Emlak Konut GYO ve GAP İnşaat'ın 2013'te tamamlanacak Şehrizar Konakları projesine ilgi her geçen gün artıyor. Toplam 38 blok ve 208 lüks daireden oluşan projenin yüzde 50'den fazlasının satıldığını söyleyen Çalık Gayrimenkul Genel Müdürü Feyzullah Yetgin, projedeki konutların baz istasyonlarının olumsuz etkilerini azaltan titanyum çatı, termowood özellikli ısı yalıtımlı ahşap dış yüzey kaplama gibi Türkiye'de ilk sayılabilecek teknik özelliklere sahip akıllı daireler olduğunu belirtti.

MÜSİAD PROJEYİ GEZDİ

Ev sahipliğini Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık'ın yaptığı MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve yönetim kurulu üyelerinin Şehrizar Konakları'na gerçekleştirdiği ziyarette projeyle ilgili bilgi veren Feyzullah Yetgin, Şehrizar Konakları'nın çok özel bir lokasyonda kurulduğunu vurguladı. Yetgin, İstanbul'un en gözde mekânlarında projelere odaklandıklarını vurgulayarak, portföy büyüklüklerinin 4 milyar dolara ulaştığını kaydetti. Görüşmeye aralarında Kiler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Kiler'in de bulunduğu 20 kişilik bir heyet katıldı. Haftalık olağan toplantısını da Şehrizar Konakları'nda gerçekleştiren MÜSİAD yönetim kurulu üyeleri, projenin örnek dairelerinden birini gezdi.


Paylaş:

HABERLER