Selective Samandıra'nın satışları başladı... 188 bin TL'ye!

İstanbul’un son yıllarda gelişen ve değişen bölgesi Samandıra’da projelendirilen Selective Samandıra’nın satışları başladı…
Selective Samandıra'nın satışları başladı... 188 bin TL'ye!

Hem farklı mimari konsepti hem de cazip fiyatları ile satışa çıktığı Ağustos ayında yoğun taleple karşılaştı…

Şehir gürültüsünden uzakta, oksijen deposu Aydos Ormanları ile karşılıklı konumlanan Selective Samandıra, az katlı blokları ve sosyal alanları ile iç içe bakan kalabalık sitelerin kaosundan oldukça uzak bir yaşam vaat ediyor. Alper İnşaat tarafından hayata geçirilen Selective Samandıra’yı cazibe merkezi haline getiren en önemli özelliklerden biri de bağlantı yollarının kalbinde olması…  TEM Samandıra – Kartal gişelerine 3 dakika, Kartal Köprüsü’ne 8 dakika mesafede olan ve hava, kara, deniz yolu ulaşımlarının tam göbeğinde yer alan Selective Samandıra, çalışanlar için de ulaşımı kolaylaştırıyor.  Hem dış hem de iç mekânlarda her türlü konforun en ince detayına kadar düşünülerek hayata geçirildiği proje, sınırlarınızın ötesinde yaşam davet ediyor.
 
“Sınırlı Sayıda Sınırsız Yaşam” sloganı ile satışa çıkan Selective Samandıra, az katlı yatay yaşam konsepti ile dikkat çekiyor. Proje 10.830 m2'lik geniş bir alan üzerinde 6'şar katlı üç blokta ve sadece 72 daireden oluşuyor.  Yaşam için gereken tüm detayların yer aldığı proje, yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, geniş güneşlenme alanları, fitness center, sauna, basket alanı, yürüyüş yolları, pergola ve süs havuzu gibi sosyal aktivite alanları, 24 saat güvenliği, kapalı otoparkı, teknolojik altyapısı ve tertemiz havası ile huzurlu bir yaşamın kapısını aralıyor. Konforlu ve elit bir mimari yapıya sahip 72 daire gün ışığından maksimum düzeyde faydalanıyor. Ailelerin özgürce çocuklarını bahçesinde serbest bırakabilecekleri güvenli bir yapıya sahip Selective Samandıra, yemyeşil bir çevrede sağlıklı bir yaşamı garanti ediyor.
 
Temmuz 2012’de sahiplerine teslim edilecek olan 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere farklı beğenilere hitap eden beş daire tipinin bulunduğu proje, dairelerin genişliği ve ferahlığı ile de dikkat çekiyor.
 
Selective Samandıra’da, daire fiyatları 188.000TL – 347.000TL aralığında değişiyor. Anlaşmalı banka üzerinden 120 aya kadar vade imkanı bulunuyor. Selective Samandıra satış ofisi haftanın 7 günü 10:00 – 19:30 saatleri arasında projeyi yakından görmek isteyen ve geleceğe değerli bir yatırım yapmak isteyen misafirlerini bekliyor.
 
Satış Ofisi:
Fatih Mah. Yakacık Cd. No: 37 Samandıra – Sancaktepe, İstanbul
Tel: 0 216 444 11 89 

Proje detayları için lütfen tıklayın


Paylaş:

HABERLER