Sevgililer Günü'nde Ev Sahibi Olun

Selin Yapı tarafından inşa edilen Rings İstanbul’da fırsatlar devam ediyor.
Sevgililer Günü'nde Ev Sahibi Olun

Sevgililer Günü’nde sevdiği insana özel bir yaşam hediye ederek ‘ev’lenmek isteyenler için Selin Yapı tarafından inşa edilen Rings İstanbul’da fırsatlar devam ediyor.

Müstakil yaşam konforu sunan daireleri ile Anadolu yakasının en iddialı projesi Rings İstanbul sevgililer gününde ‘ev’lenmek isteyenler için birbirinden cazip ödeme avantajları sunuyor.

 1+1’den 5+2 dublekse kadar her zevke hitap eden farklı tip ve metrekarelerin mevcut olduğu projede, ‘Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye Taşındıktan Sonra Başlayın’ kampanyası devam ediyor. Kampanya kapsamında ev sahibi olanlar, taşındıktan sonra kredi taksit ödemelerine başlayacak olmanın rahatlığını yaşıyor.

Sunulan diğer ödeme seçeneği ile ise, yüzde 40 peşin verilerek, kalan tutar vade farksız olarak 36 ayda ödenebiliyor.

Dairelerin yüzde 75’inin satıldığı projenin ilk etabında teslimler Mayıs 2013’de.

Her zevke uygun daire seçenekleri

Anadolu yakasının son iki ormanından biri olan Aydos eteklerine inşa edilen Rings İstanbul Siesta, Vista ve Rings Suites isimli üç bölümden oluşuyor.

238.000 m2’lik alana sahip projede toplamda bin beş yüz konut, Rings Alışveriş Merkezi, Rings Club ve sosyal tesisler ile Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu da yer alıyor. Projenin ilk etap teslimi ise  Mayıs 2013’te başlayacak.


Paylaş:

HABERLER