Seyran Şehir ’in Ön Satışı 22 Mart Cumartesi Başlıyor…

Makro İnşaat & Akyapı Ortak Girişimi’nin Emlak Konut GYO ile gelir paylaşımı modeliyle Başakşehir’ de inşa edeceği Seyran Şehir projesi 22 Mart’ ta ön satışa çıkıyor.
Seyran Şehir ’in Ön Satışı 22 Mart Cumartesi Başlıyor…
Seyran Şehir, 7 blokta toplam 220 daireden oluşuyor. Aile konseptli proje 2+1’ den 5+1’ e uzanan geniş daire seçenekleriyle dikkat çekiyor. Seyran Şehir' de konutların metrekare fiyatı ön satışta KDV dahil 2.600 liradan başlıyor.
 
Türk inşaat sektörünün öncü kuruluşları Emlak Konut GYO ile Makro İnşaat & Akyapı Ortak Girişimi tarafından Başakşehir’ de hayata geçirilen Seyran Şehir projesinin ön satışına 22 Mart’ta başlanıyor. “Bir Ev. Bir Aile” sloganıyla satışa çıkan Seyran Şehir, 7 blokta 220 konuttan oluşuyor. Projede 2+1’den 5+1’ e uzanan geniş daire seçenekleri bulunuyor. Ön satışta Seyran Şehir’ de bulunan konutların metrekare fiyatının KDV dahil 2.600 liradan başlayacağını belirten Makro İnşaat & Akyapı Ortak Girişimi İcra Kurulu Başkanı Ercan Uyan, “Satışa dip fiyatlardan başlıyoruz. Belirlediğimiz satış fiyatımız maliyet fiyatımıza çok yakın. Fiyatları zaman içinde artıracağız. Dolayısıyla ön satıştan daire alanlar ilk günden itibaren kazanmaya başlayacaklar” dedi.
 
“Bir ev bir aile”
 
Seyran Şehir’ in aile konseptli bir proje olduğunu söyleyen Uyan, “Bu nedenle projede aile yaşamına uygun geniş dairelere yer verdik. Seyran Şehir’ de 2+1, 2,5+1, 3,5+1, 4,5+1 ve 5+1’den oluşan geniş daire seçenekleri bulunuyor” açıklamasını yaptı. Seyran Şehir’ de 2+1 konutların projenin en küçük alanlı daireleri olarak belirlendiğini ifade eden Uyan, “Dairelerin tamamında iş odaları ve yemek odaları ile biri ebeveyn yatak odasında olmak üzere iki adet banyoya yer verildi. Ayrıca her dairede en az iki odadan erişilen geniş ve daire kullanımına özel, açık ve kapalı balkonlar yerleştirildi” diye konuştu. Seyran Şehir’ in 2014 yılının en yeni ve teknolojik ürünleriyle donatıldığını diye getiren Ercan Uyan, “Her daireye minimum bir adet kapalı otopark hakkı verilen projede, ayrıca 3+1 ve üzeri dairelerde iki adet kapalı otopark tahsisi yapıldı” dedi.
 
Yüzde 80’ i yeşil alana ayrıldı
 
Arsanın 1,5 emsal gibi düşük bir imar hakkına sahip olmasından dolayı, bloklar arasında kalan yüzde 80’ lik gibi geniş bir alanın, peyzaj, gölet, şelale, oyun, yürüyüş ve spor alanlarına ayrıldığını belirten Ercan Uyan şöyle devam etti: “Seyran Şehir’ de güçlü komşuluk ilişkilerinin yeniden hayat bulması için geniş dairelerin bulunduğu bloklar 5’er katlı ve her katta 2 daire olmak üzere projelendirildi. Sosyal tesislerde biri bayan, diğeri bay ve ikisi de çocuk olmak üzere dört adet kapalı havuza, iki ayrı fitness ve spor salonuna, Türk hamamına, fin hamamına ve göl cafe gibi zengin sosyal donatılara yer verildi. Bu özellikleri sayesinde Seyran Şehir’in bölgenin en konforlu yaşam vaat eden projesi olmasını istedik. Genelde binlerce konut sayısından oluşan projelerde dahi tek sosyal tesis ve tek kapalı havuz varken, 220 dairelik Seyran Şehir projesinde iki adet ve ayrı sosyal tesis bulunması, bu projede yaşayanlara dingin ve konforlu bir sosyal yaşamın kapılarını açacak.”
 
Havalimanına 15 dakika uzaklıkta
 
Seyran Şehir, Başakşehir ilçesi, Kayaşehir mahallesinde 23 bin 170 metrekare arazi üzerinde inşa ediliyor. Seyran Şehir’ in hemen önünde hafif raylı sistem istasyonu için alan bulunuyor. Proje, Olimpiyat Stadı ve metro istasyonuna 3 dakika, Şehir Hastanesi’ne 2 dakika ve Atatürk Havalimanı’ na ise 15 dakika mesafede bulunuyor.
 
Detaylı bilgi için; 444 61 71 www.seyransehir.com

Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05