Sinpaş GYO'dan 'yeni eve transfer' teklifi

Yeni satış kampanyasında, Sinpaş GYO projelerinden ev almak isteyenler, ödemelerini eski evlerini satarak gerçekleştirebilecekler ve bunun için 18 ay süre tanınacak.
Sinpaş GYO'dan 'yeni eve transfer' teklifi

Sinpaş GYO'nun yeni ödeme planı çerçevesindeki ''yeni eve transfer'' teklifine göre, Sinpaş GYO projelerinden ev almak isteyenler ister şirket bünyesinde, ister banka kredisiyle ödeme yaparak konut sahibi olabilecek.       

Kampanya çerçevesinde, 18 ay sonra yapılan bakiye ödemesini evlerini satarak gerçekleştirmek isteyenler için ekspertiz değeri üzerinden Kentsel A.Ş. evi satın alacak ve böylece şirkete olan borç kapanmış olacak. Ya da bu ödemeyi yüzde 1 vade farkı ile 72 ayda yapabilecek. Evin bedelinin peşin ödenmesi durumunda ise yüzde 15 peşin ödeme indirimi yapılacak.        

Sinpaş GYO, yeni tanıtım çalışmalarında Real Madrid'in Teknik Direktörü Jose Mourinho ile işbirliğine gitti.       

Sinpaş GYO İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, kentsel dönüşüme başladıklarını ve yeni bir ödeme planı oluşturduklarını belirtti.        

Kampanyanın bayramdan sonra başlayacağını söyleyen Çelik, şu anda üretimi devam eden 5 projeleri bulunduğunu, bunların bu kampanyada satılacağını ifade etti.

Çelik, ''Bursa hariç 700-800 konutumuz var. Bursa ile birlikte şu anda projelerde bin 200 adet konutumuz bulunuyor. 2012'ye sarkacak projeler var. Ankara'da 2 projeye çıkacağız, o da bu proje içinde olacak. 2 bin 200 konutluk bir konut stoku olacak'' dedi.        

Çelik, 18 ay sonra faizlerin yüzde 1'in altına geri geleceğini tahmin ettiklerini, yüzde 1'in altına gelmese bile yine kendi bünyelerinde yüzde 1'in altında ödeme planları sunacaklarını da sözlerine ekledi.    

Sinpaş GYO, yeni reklam kampanyasında dünyanın en büyük takımlarından biri olan Real Madrid'in Teknik Direktörü Jose Mourinho ile çalışıyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05