Sinpaş GYO'dan 'yeni eve transfer' teklifi

Yeni satış kampanyasında, Sinpaş GYO projelerinden ev almak isteyenler, ödemelerini eski evlerini satarak gerçekleştirebilecekler ve bunun için 18 ay süre tanınacak.
Sinpaş GYO'dan 'yeni eve transfer' teklifi

Sinpaş GYO'nun yeni ödeme planı çerçevesindeki ''yeni eve transfer'' teklifine göre, Sinpaş GYO projelerinden ev almak isteyenler ister şirket bünyesinde, ister banka kredisiyle ödeme yaparak konut sahibi olabilecek.       

Kampanya çerçevesinde, 18 ay sonra yapılan bakiye ödemesini evlerini satarak gerçekleştirmek isteyenler için ekspertiz değeri üzerinden Kentsel A.Ş. evi satın alacak ve böylece şirkete olan borç kapanmış olacak. Ya da bu ödemeyi yüzde 1 vade farkı ile 72 ayda yapabilecek. Evin bedelinin peşin ödenmesi durumunda ise yüzde 15 peşin ödeme indirimi yapılacak.        

Sinpaş GYO, yeni tanıtım çalışmalarında Real Madrid'in Teknik Direktörü Jose Mourinho ile işbirliğine gitti.       

Sinpaş GYO İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, kentsel dönüşüme başladıklarını ve yeni bir ödeme planı oluşturduklarını belirtti.        

Kampanyanın bayramdan sonra başlayacağını söyleyen Çelik, şu anda üretimi devam eden 5 projeleri bulunduğunu, bunların bu kampanyada satılacağını ifade etti.

Çelik, ''Bursa hariç 700-800 konutumuz var. Bursa ile birlikte şu anda projelerde bin 200 adet konutumuz bulunuyor. 2012'ye sarkacak projeler var. Ankara'da 2 projeye çıkacağız, o da bu proje içinde olacak. 2 bin 200 konutluk bir konut stoku olacak'' dedi.        

Çelik, 18 ay sonra faizlerin yüzde 1'in altına geri geleceğini tahmin ettiklerini, yüzde 1'in altına gelmese bile yine kendi bünyelerinde yüzde 1'in altında ödeme planları sunacaklarını da sözlerine ekledi.    

Sinpaş GYO, yeni reklam kampanyasında dünyanın en büyük takımlarından biri olan Real Madrid'in Teknik Direktörü Jose Mourinho ile çalışıyor.


Paylaş:

HABERLER