Sinpaş Holding İştiraki Servet GYO'dan Frankfurt'ta Dev Yatırım

Sinpaş Holding'in Ticari Yatırımlardaki Servet GYO Almanya Frankfurt'ta OSWE Kompleksine yatırım yaptı.
Sinpaş Holding İştiraki Servet GYO'dan Frankfurt'ta  Dev Yatırım

Sinpaş’ın en genç şirketi

Avrupa Merkez Bankası’na komşu oldu

Mayıs 2013’de halka arz edilen, bünyesinde; alışveriş merkezleri, ofis binaları, iş ve endüstri merkezleri, depolar ve lojistik merkezleri bulunan, bir Sinpaş Holding iştiraki olan Servet GYO, Almanya’da dev bir yatırıma imza attı.

Servet GYO, yurt dışındaki ilk yatırımını Almanya’ya yaptı. Avrupa’nın en yoğun iş bölgesi olarak nitelenen, dünyanın büyük sanayi, ticaret ve finans kuruluşlarının merkezi olan, uluslararası fuarların düzenlendiği Frankfurt, aynı zamanda Avrupa’nın tam ortasında yer alıyor. Almanya Merkez Bankası ve Avro bölgesindeki 17 ülkenin para politikasını yöneten Avrupa Merkez Bankası da Franfurt’ta bulunuyor.

Frankfurt’u Avrupa’nın en önemli sanayi, ticaret ve finans merkezi yapan şey, ekonomik üs olduğu kadar lojistik konumu ve sunduğu ulaşım imkanlarıdır. Başta Main Nehri olmak üzere, Frankfurt limanlarından okyanus yoluyla dünyanın her limanına ulaşılıyor. Dünya’nın en gelişmiş karayollarıyla Avrupa’nın dört bir yanına açılan Frankfurt, hızlı tren ve dev yük istasyonlarıyla demiryolu taşımacılığında en büyük demiryolu ağına sahip. Havayolu kargo taşımacılığında dünya ikincisi olan ve yılda 60 milyon ziyaretçi alan Franfurt Havalimanı, dünyanın en işlek havalimanı olma özelliğini taşıyor.


Paylaş:

HABERLER