Sinpaş Yapı 'dan Anneler Günü'ne özel 10.000 TL indirim!

Hayallerindeki eve kavuşmak isteyen annelere en güzel hediye Sinpaş Yapı’dan Anneler Günü’ne özel 10.000 TL İndirim
Sinpaş Yapı 'dan Anneler Günü'ne özel 10.000 TL indirim!
Sinpaş Yapı, büyük ilgi gören “nefes aldıran” ödeme kampanyasına ek olarak 10-11 Mayıs tarihleri için annelere özel bir indirim daha yapıyor. Hayallerindeki evlere kavuşmak isteyen anneler, nefes aldıran kampanyada sunulan avantajların yanı sıra, Anneler Günü’ne özel 10.000 TL’lik ek indirimden de yararlanacaklar. Nefes Aldıran Ödeme Kampanyası ve Anneler Günü’ne özel bu indirim, Sinpaş Yapı’nın İstanbul Sultanbeyli’deki Liva Turkuaz ve Ankara Çankaya’daki Altınoran projelerini kapsıyor…
 
Sinpaş Yapı bu yıl Anneler Günü’nde, hayallerini süsleyen evi annelerine hediye etmek isteyenler için, nefes aldıran ödeme planı kampanyasının  yanısıra tüm daire seçeneklerini kapsayan 10.000 TL ek indirim fırsatı sunuyor.
 
Sinpaş Yapı’nın İstanbul’da Anadolu yakasının yükselen bölgesi Sultanbeyli’deki Liva Turkuaz ve  Ankara Çankaya’da yer alan Türkiye’nin en büyük yaşam projesi Altınoran ‘dan ev almak isteyenler  bu özel gün için sunulan fırsattan sadece bu hafta sonu yararlanabilecekler.
 
10 ve 11 Mayıs 2014 tarihlerinde geçerli olacak bu özel indirim, Sinpaş Yapı’nın büyük ilgi gören “nefes aldıran” ödeme planına ek olarak uygulanacak.
 
Sinpaş Yapı’nın “Nefes Aldıran” ödeme planında, % 10 peşinatla ev sahibi olmak mümkün olurken, kalan bölümün % 10’u 12 ay taksitle vade farksız ödeniyor. Geri kalan kısım ise 14 ay rahat bir nefes aldıktan sonra, gerekirse banka kredisi kullanarak, 120 aya varan vade seçeneği ile ödenebiliyor.

Paylaş:

HABERLER