Şişli'de yeni bir ofis ortamı

Önümüzdeki yıl sahiplerine teslim edilecek olan projenin yüzde 45'i şimdiden satıldı. Metrekare fiyatları ise 4 bin 550 dolar ile 6 bin 600 dolar arasında değişiyor.
Ar Şirketler Grubu tarafından ofis projelerine bir yenisi daha eklendi. Yüksek Mimar Murat Kader imzalı Arista Bomonti, iş hayatında yeni bir yaşam alanı yaratıyor.

3 bin 540 metrekare arsa alanı üzerinde yükselene proje, 28 katlı blokta alanları 250 metrekare ile 1.169 metrekare arasında farklılık gösteren ofislerin yer aldığı bir proje olarak inşa ediliyor.

Her kattaki tam ofislerin en fazla 4'e bölünerek farklı ofis ortamları yaratıldığı proje, toplam 32 bin metrekare inşaat alanına sahip…

Yapım tarihi 2011 yılının Temmuz ayı olarak belirlenen projenin 2012 yılında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Şu ana kadar yüzde 45'lik kısmının satışı tamamlanan Arista Bomonti'de ortalama metrekare fiyatları 4 bin 550 dolardan başlıyor, 6 bin 600 dolara kadar yükseliyor.

PROJENİN ÖZELLİKLERİ NELER?
Her türlü ayrıcalığın düşünüldüğü projede sağlık sorununa karşı görevde bulunan yetkili doktordan, spa ve fitness salonu'na kadar tüm hizmetlerden yararlanmak mümkün..

ARİSTA LIFE AYRICALIĞI
Arista Life, Arista Bomonti Business'tan ofis satın alanlar için uygulamaya konan bir sistem. Bu sistemin amacı ise yeni hizmetler sunmak. Örneğin iş seyahatine çıkmak üzere havaalanına Rolls Royce'la gitmek... Üç adet lüks Mercedes ile konuklarınızın ulaşımını sağlamak. Veya köprü trafiğine takılmadan, özel yatınızla Boğaz'ın karşı yakasına geçmek, sizinle toplantı yapmak üzere uçaktan inen müşterinizi, körükten alarak Arista Bomonti Business'a getirmek gibi…


Paylaş:

HABERLER