Skyland İstanbul’da Teras Keyfi

Eroğlu Gayrimenkul’ün İstanbul Seyrantepe’de konumlandırdığı, Fatih-Belgrad ormanları manzaralı karma projesi Skyland İstanbul, lüks, kalite ve şıklığı buluşturduğu rezidansları ile şehrin merkezinde yükseliyor.
Skyland İstanbul’da Teras Keyfi

 

Eroğlu Gayrimenkul, tasarım, konsept ve mimarisi ile İstanbul’un gözde gayrimenkul projelerinden olan Skyland İstanbul’un orman manzaralı teraslara açılan rezidanslara sahip olmak isteyenleri bekliyor. Türk Telekom Arena’ya komşu olması, bağlantı yollarına ve ulaşım araçlarına yakınlığıyla dikkat çeken Skyland İstanbul,  alışveriş merkezi, ofis, otel ve rezidansları ile yeni sakinlerine karma bir yaşam alanı sunuyor. Proje rezidans sakinlerine, akıllı ev teknolojileri, concierge hizmeti, kapalı otopark ve ince düşünülmüş detaylarla konforlu bir yaşam vadediyor. Teknolojiyle doğallığın, ihtiyaçla huzurun harmanlandığı ve “geleceğin konut projesi” olarak tasarlanan Skyland İstanbul, ince detaylarla döşenmiş daireleri, fitness, spa ve wellness merkezleri stresten uzak bir hayat sunuyor.

1+1’den 4+1’e kadar değişen, her ihtiyaca uygun farklı daire seçenekleri sunan Skyland İstanbul, 1000’e yakın rezidansıyla lüksü ve kaliteli bir yaşamı bir araya getiriyor. İster Belgrad Ormanı’na isterse İstanbul Boğazı’na bakmak isteyenlere göre tasarlanan teraslar, sahiplerine huzur ve mutluluğu yakalatıyor.
 
Şehrin yeni merkezi Seyrantepe’de farklı yüksekliklerdeki üç kule ve bu kuleleri birleştiren
bir meydan olarak tasarlanan Skyland İstanbul, şehrin tam ortasında güçlü bir İstanbul panoraması sunuyor. Kapadokya’nın doğal dokusunu oluşturan peribacalarından esinlenerek tasarlanan Skyland İstanbul, Türkiye’nin en yüksek kulelerini barındırması ile öne çıkıyor.

Eroğlu Gayrimenkul Hakkında

Eroğlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım olarak; bugüne kadar Sarıyer, Beylikdüzü, Ümraniye, Merter, Kâğıthane, Florya, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Seyrantepe, Tekirdağ, Antalya ve Bursa’da projeler geliştirdik. Önümüzdeki 2 yıl içinde tamamlamayı hedeflediğimiz projelerin toplam büyüklüğü ise 2 milyon metrekareye ulaşıyor.

2008’de açılan ve Hollandalı Corio tarafından satın alınan Tekira AVM’nin iş geliştirme ve inşaat süreçlerini yönettik. 2009’da Ümraniye Akkom Ofis Park projesini, 2010’da ise Oksizen Konakları projesini hayata geçirdik. 2012’de İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge2 ile Ofishane ve Erasta Antalya projelerini, 2013’te ise Merter Platform ve Florya Ekşinar Konakları projelerini teslim ettik. 2014 yılının ilk 6 ayı içerisinde Bursa Harmony Towers,Erasta Fethiye AVM ve Esenyurt Logistic Center projelerinin teslimini gerçekleştirdik.  İstanbul’da Yenimoda Evleri ise devam eden projelerimiz arasında yer alıyor.

Türkiye’nin en büyük ve en prestijli projelerinden Skyland İstanbul Karma Projesi, Eroğlu Holding’in aynı zamanda en çok değer yaratan projelerinden biri. Başarılarla dolu tekstil geçmişimizden getirdiğimiz deneyim, inşaat ve gayrimenkul alanındaki yatırımlarımızda da yol gösterici oluyor. Yeni projeler geliştirmeye ve inşaat sektöründe kaliteyi yükseltmeye devam ediyoruz.


DİĞER HABERLER