Sonae Sierra Reval ile Türkiye Pazarına Girdi

4 kıtada yaptığı inovatif AVM yatırımlarıyla dikkat çeken SONAE Sierra, Reval ile ortaklık yaparak Türkiye pazarına giriyor. SONAE Sierra, dünyada AVM yatırım, yönetim, geliştirme ve danışmanlık hizmetleriyle tanınıyor.
Sonae Sierra Reval ile Türkiye Pazarına Girdi

4 kıtada ve12 ülkede faaliyet gösteren ‘uluslararası alıveriş merkezi uzmanı’ Sonae Sierra. AVM'ler için yönetim ve mülkiyet danışmanlığının sınırlarını çiziyor. 1989 yılında Portekiz’de kurulan şirket bugün dünya genelinde 73 AVM'yi yönetiyor. Aynı zamanda da 47 AVM'nin de sahibi. Sonae Sierra, 5.8 milyar Euro’luk pazar değerine sahip AVM portföyüyle toplamda 2.3 milyon m2 kiralık alanı ve 8 bin 500 kiracıyı yönetiyor. Sonae Sierra, AVM’ler için geliştirdiği inovatif ürünlerle ve AVM yönetimi konusunda 120’den fazla uluslararası ödül almaya hak kazandı.

Yaşayan bir ürün: AVM

Alışveriş merkezinin sürdürülebilir bir yatırım olduğuna dikkat çeken Sonae Sierra, bir AVM’nin hitap ettiği kesimin ticari, kültürel ve sosyal ihtiyaçlarını en güvenli ve en konforlu bir şekilde cevap verebilmesi için özel bir planlama, tasarım, geliştirme, kiralama ve yönetim gerektirdiğine inanıyor. Tüm bunların sürekliliği olmasına dikkat eden şirket AVM’leri “yaşayan bir ürün” olarak tanımlıyor.

Türkiye’de adı Sierra Reval

Herkesin AVM'ler ile ilgili kafası karışıkken, dünya AVM yönetim danışmanlığı devi Sonae Sierra uzun zamandır takip ettiği Türkiye'ye Reval’in eşliğinde girdi. Türkiye pazarının saygın  AVM danışmanlık şirketlerinden Reval ile güç birliği yapan Sonae Sierra, "global tecrübesini yerel deneyimle birleştirerek" Türkiye'deki AVM'lere  “Sierra Reval” ile farklı bir nefes getirecek.


Paylaş:

HABERLER