Soyak Park Aparts ’ı önerenlere Roma tatili!

Soyak Park Aparts’tan daha önce daire sahibi olan Soyak Park Aparts’lılar tanıdıklarını da projeden ev sahibi yapmaları halinde Roma’da 3 gece 4 günlük tatil kazanıyor.
Soyak Park Aparts ’ı önerenlere Roma tatili!

Soyak Park Aparts’ın ağustos ayının sonuna kadar sürecek bu kampanyasında 2 kişilik uçak biletleri ve otel bedelleri de Soyak tarafından karşılanıyor.

 İstanbul’un yükselen değeri Halkalı’da yer alan Soyak Park Aparts projesinde ağustos ayının sonuna kadar sürecek kampanyada projeden daha önceden daire almış olanlar Roma’da 2 kişilik tatil kazanma imkanına sahip oluyorlar. Kampanyaya göre projeyi arkadaşlarını ya da tanıdıklarına önererek onların da Soyak Park Aparts’tan konut sahibi olmalarını sağlayanlar Roma’da 3 gece 4 günlük tatil kazanıyorlar. İki kişilik uçak biletleri ve otel bedelleri Soyak tarafından karşılanacak bu kampanyada, Soyak Park Aparts’tan ev satın alanlar hem arkadaşlarıyla komşu olabilecekler hem de unutulmaz bir tatil yaşayacaklar. Kampanyanın son günü 31 Ağustos.                                                                                                      

Proje Hakkında:

Doğaya zarar vermeyen, tasarruf sağlayan malzemelerin kullanımına ve enerji verimliliğine özen gösterilen Soyak Park Aparts projesi; özel peyzaj tasarımlı bahçeleri, suni gölü, yüzme havuzları, basketbol ve tenis sahaları, sosyal tesisleri ile sakinlerine, keyifli ve yeni nesil bir yaşamın tadını çıkarma fırsatı sunuyor.

Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği’ne uygun şekilde geliştirilen Soyak ParkAparts, yaşam başladığında aidatlardaki tasarrufla, gelecekte de kazanma sözü veriyor. Otomatik bahçe sulamanın yanı sıra toprağa karıştırılan granüller kullanılarak az suyla sağlıklı yeşil alanlar oluşturulan Soyak ParkAparts’da ortak alanlarda fotoselli batarya sistemleri, çevre aydınlatmasında LED’li sistemler ve su ısıtmasında güneş paneli kullanımı ile tasarruf sağlanması planlanıyor.

Soyak’ın sürdürülebilir kalite anlayışı ile geliştirilen, en modern teknolojinin kullanıldığı projede; 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sisteminin yanı sıra dairelere kadar getirilen fiber kablo imkânıyla internet üzerinden yayın yapan IPTV, görüntülü konuşma yapılabilen IP telefon ve kablosuz internet hizmeti sunuluyor. Dairelerde ise merkezi uydu bağlantısı bulunuyor.

Bu kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgi için 7 gün 24 saat hizmet veren  444 0 795 numaralı Soyak Müşteri Hizmetlerini aramak yeterli.

https://www.facebook.com/SoyakYapi

https://twitter.com/SoyakYapi

 

 


Paylaş:

HABERLER