Soyak Park Aparts'tan 2 Fırsat Birden

Soyak’ın İstanbul Halkalı’daki projesi Soyak Park Aparts'tan 0 faizle daire sahibi olma fırsatı
Soyak Park Aparts'tan 2 Fırsat Birden

Gayrimenkul sektöründeki 50. yılında, değer katan yaşam alanları geliştirmeye devam eden Soyak, İstanbul Halkalı’daki projesi Soyak Park Aparts’tan 91.500 TL’den başlayan fiyatlar ile %5 peşin indirimi ya da 0 faizle daire sahibi olma imkanı sunuyor. Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı yöntemiyle geliştirilen, 1.121 konuttan oluşan Soyak Park Aparts projesinde suni göl, yüzme havuzu, basketbol alanı, tenis kortu ve sosyal tesis bulunuyor. Farklı konut tipleri ve uygun fiyat seçenekleriyle, sakinleri için şehrin içinde güvenli ve doğayla iç içe bir yaşam alanı sunan Soyak Park Aparts projesi, yatırımcılar için de yüksek değer kazandıran bir proje olacak.

Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer alacağı projede, bahçeli dublekslerin yanı sıra, teraslı çatı dubleksler de Soyak kalitesine güvenenlerin beğenisine sunuluyor. 91.500 ile 288.000 TL arasındaki daire fiyatlarının yanı sıra, bahçeli dubleks fiyatları 204.000 TL ile 328.500 TL arasında değişen Soyak Park Aparts'ta her bütçeye uygun dairelere sahip olarak kaliteli bir yaşama kavuşmak mümkün.

Soyak Park Aparts, Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği'ne uygun şekilde geliştirildi. Doğaya zarar vermeyen ve tasarruf sağlayan malzemelerin kullanımından, enerji verimliliği ve sosyal yaşam alanlarına kadar bir çok alanda inceleme, araştırma ve uygulama yapıldı. Bu nedenle Soyak Park Aparts’taki bütün konutlar ne büyük ne küçük, tam ideal büyüklüklerde planlandı. Böylece, gereksiz hacimlerden doğan satış fiyatları, ekstra soğutma, ısıtma, elektrik, su, temizlik ve aidat giderleri ortadan kaldırılmış oldu.

Yeşilin ve su öğesinin bir arada bulunduğu Soyak Park Aparts'ta site sakinleri; özel peyzaj tasarımlı bahçeler mevcut ve Projede 24 saat boyunca güvenlik hizmeti olacak. Soyak Park Aparts, satın alırken sağladığı ödeme avantajlarının yanı sıra, yaşam başladığında aidatlardaki tasarrufla, gelecekte de kazanma fırsatı sunacak.


Paylaş:

HABERLER