Soyak Park Aparts'tan Yüzde 0 Faiz Fırsatı!

Türk konut sektöründe ilklerin yaratıcısı Soyak, 15 ay sonra Halkalı’da yeni bir yaşamın kapılarını açacak Soyak Park Aparts projesinde fırsat üstüne fırsat sunuyor.
Soyak Park Aparts'tan Yüzde 0 Faiz Fırsatı!

Soyak kalitesinin en modern teknoloji imkânlarıyla sunulduğu Soyak Park Aparts’da %0 faiz oranı ile ev sahibi olabilir ya da peşin ödemelerde %5 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz…

Gayrimenkul, enerji, çimento ve döküm sektörlerinde yüksek standartlı ve öncü projeleri hayata geçiren Soyak; yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla sunma hedefi ile Halkalı’da yeşil ve maviyi huzurla buluşturan projesi Soyak Park Aparts’da özel bir kampanya ile yeni yılı karşılıyor. Dairelerin %65'inin satıldığı, 15 ay sonra teslim edilecek olan Soyak Park Aparts’da % 5 peşinat ve % 0 faiz oranının yanı sıra peşin alımlarda %5 indirim fırsatı sunuluyor.  Soyak; kaliteye, lükse ve ayrıcalıklı yeni nesil bir yaşama “daha az ödeyerek” kavuşmak isteyenleri bekliyor!

Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 gibi farklı daire tipleri, bahçeli ve dubleks kent evi seçenekleriyle her zevke hitap eden ve toplam 1121 konuttan oluşan Soyak Park Aparts’da daire fiyatları 90 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Kampanya müşteri odaklı ödeme planına göre; artan taksitli, sabit taksitli veya ara ödemeli esnek ödeme planı alternatifleri de içeriyor.


Paylaş:

HABERLER