Soyak Siesta Blue ’da son 61 daire!

İzmir’in mega projesi 2300 konutluk Soyak Siesta’nın 4. etabı Soyak Siesta Blue’nun % 80 satıldı! 285 adet konuttan oluşan Soyak Siesta Blue’da sadece 61 daire kaldı.
Soyak Siesta Blue ’da son 61 daire!

İzmir Karşıyaka'da ‘az katlı’ bina anlayışıyla oluşturulan ve kentin 2300 konutluk 5 etaptan oluşan mega projesi Soyak Siesta’nın 4. etabı Soyak Siesta Blue’nun %80’i satıldı. Wellness (iyi ve sağlıklı yaşam) teması üstüne geliştirilen Soyak Siesta Blue’da sadece 61 daire kaldı.

285 konutun yer aldığı Soyak Siesta Blue 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Tüm konutların %1 peşinat ve %1 KDV taahhüdüyle satıldığı projede, 120 aya varan vadelerle 1 yıl sonra ödemeye başlanabiliyor.

Yeşil bina olarak tasarlanan ve LEED Silver sertifika adayı olan Soyak Siesta Blue, Wellness (iyi ve sağlıklı yaşam) temasının gerektirdiği pek çok alana da sahip. Enerji ve su tasarrufu sağlayacak uygulamaların yanı sıra, doğal aydınlatmayı destekleyen mimari tasarıma sahip. Bisiklet park alanları, elektrikli araç sarj üniteleri bulunan projede, ısı tasarrufu sağlayan camlar kullanılıyor. Projenin kapalı alanlarında sauna, fitness salonu, masaj odası yer alırken açık alanlarda da açık hava jakuzisi, masaj alanı, vitamin bar, pilates ve yoga alanı ile rekreasyon alanı bulunuyor. Projede ayrıca tenis, basketbol sahalarıyla yüzme havuzu da yer alıyor.

Soyak Siesta Blue’da konforlu, rahat ve iyi yaşam tarzına sahip olmak mümkün. Proje, metro ve alışveriş merkezlerine yakınlık ayrıcalığı ile daire sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırıyor. Fonksiyonel ve modern yaşam ögelerini içinde barındıran Soyak Siesta Blue projesi, Aralık 2014’te sahiplerine teslim edilecek. Soyak Siesta Blue satışa çıkmadan 1500 ön talep almıştı.

Bu kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgi için 7 gün 24 saat hizmet veren 444 0 795 numaralı Soyak Müşteri

Hizmetlerini aramak yeterli.

    https://www.facebook.com/soyakyapi

   https://twitter.com/soyakyapi


Paylaş:

HABERLER