Soytez Vadi Evleri İlk Etap Teslimleri başlıyor

Dört mevsim yazlık keyfi konseptiyle hayata geçirilen Soytez Vadi Evleri'nin ilk etabında teslimler Mayıs ayında başlıyor. Büyük kısmının sahiplerini bulduğu projede yazı yeni evinde karşılamak isteyenlere fiyat avantajlı satışlar devam ediyor.
Soytez Vadi Evleri İlk Etap Teslimleri başlıyor

 

Soytez Yapı ve Mental Yapı İş Ortaklığıyla Şile'de inşa edilen Soytez Vadi Evleri'nde Mayıs ayı itibariyle yaşam başlıyor. 82 villadan oluşan ilk etabın teslimlerine başlanacak projede çeşitli büyüklüklerde bahçeli villalar yer alıyor.

Büyük kısmının sahiplerini bulduğu ilk etabın yanı sıra 2014 Mayıs teslimli ikinci etap villalar da avantajlı fiyatlarla alıcı buluyor. Şile'nin en sakin yerleşim alanı Çayırbaşı'nda konumlandırılan Soytez Vadi Evleri'nde tamamı dubleks olarak tasarlanan 2+1, 3+1 ve tripleks 4+2 tiplerinde bahçeli villa seçenekleri sunuluyor.

34 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan projede 82 adet villa yer alıyor. Güvenlikli bir site yaşamı sunan projenin spor ve sosyal yaşam alanları içinde fitness salonu, basketbol sahası, tenis kortu, cafe, restoran, mini bar, saunalar ile ayrı filtre sistemine sahip çocuk ve yetişkin yüzme havuzları yer alıyor.

Şehir merkezine yakınlığıyla da öne çıkan proje yatırımcıların da ilgisini çekiyor. Çevre yoluna 800 metre mesafede yer alan Soytez Vadi Evleri'nin, benzer projelere kıyasla cazip oranlarda tutulan fiyatları ve banka kredisine uygunluğu yatırım amaçlı talepleri de artırıyor.

1 ay sonra yaşamın başlayacağı az sayıda villanın kaldığı ilk etap ve 2014 Mayıs teslimli ikinci etap villaların satışları 275.000 TL ile 425.000 TL arasında değişen fiyatlarla devam ediyor.

SOYTEZ VADİ EVLERİ FİYAT LİSTESİ
Villa Tipi Fiyat
A tipi, müstakil 3+1, büyük bahçeli 425.000 TL
A tipi, müstakil 3+1, havuz kenarı 395.000 TL
B tipi, ikiz 3+1 290.000 TL
C tipi, ikiz 2+1 275.000 TL
D tipi, ikiz 4+2 385.000 TL
 

 


Paylaş:

HABERLER