Space Gayrimenkul Türkiye'yi dünya ya tanıtıyor.

Space Gayrimenkul, Türkiye’nin seçkin gayrimenkullerini dünyaya tanıtmayı sürdürüyor
Space Gayrimenkul Türkiye'yi dünya ya tanıtıyor.

 

Space Gayrimenkul, dünya üzerinde geniş bir ağa sahip olan Leading Real Estate Companies of the World’ün uluslararası sempozyumuna katılarak Türkiye’nin seçkin gayrimenkullerini dünyaya tanıtacak. Leading Real Estate Companies of the World’ün bünyesinde yer alan, sadece lüks konut alanında hizmet veren Luxury Portfolio International’a üye olan ilk Türk gayrimenkul danışmanlık firması olan Space Gayrimenkul’ün katılacağı bu önemli sempozyum, 20-22 Ekim tarihleri arasında Venedik’te düzenleniyor.

Seçkin gayrimenkul danışmanlık firmalarından Space Gayrimenkul, Leading Real Estate Companies of the World’ün düzenlediği uluslararası sempozyuma katılıyor. Sempozyum 20-22 Ekim tarihleri arasında Venedik’te gerçekleşiyor. Dünya üzerinde geniş bir ağa sahip olan Leading Real Estate Companies of the World’ün bünyesinde yer alan, sadece lüks konut alanında hizmet veren Luxury Portfolio International’a üye olan ilk Türk gayrimenkul danışmanlık firması olan Space Gayrimenkul, sempozyumda Türkiye’nin ayrıcalıklı gayrimenkullerini dünyaya tanıtacak. Ayrıca, gelişmekte olan pazarlar konulu panelde görüşlerini sunacak.

Space Gayrimenkul, Leading Real Estate Companies of the World’ün şubat ayında Las Vegas’ta gerçekleştirdiği zirveye de katıldı. Zirvenin “Managing Cultural Differences for Successful Global Business” başlıklı panelinde konuşmacı olarak yer aldı.

Leading Real Estate Companies of the World’ün global sosyal ağında, 40’ın üzerinde farklı ülkeden 4 bin ofis ve 120 bin gayrimenkul danışmanı ile 500 lüks gayrimenkul danışmanlık firması bulunuyor. Space Gayrimenkul, bu global sosyal ağda yer alarak ülkemizde emlak yatırımı yapmak isteyen yabancı yatırımcılara portföyünde yer alan birbirinden çeşitli gayrimenkul seçenekleri ile hizmet veriyor. Ayrıca Türkiye’de yaşayan müşterilerinin yurtdışındaki gayrimenkul taleplerini ilgili yerlerdeki çözüm ortaklarına yönlendiriyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05