Spradon Vadi Bahçeşehir'de 144 bin TL'ye, yüzde 1 peşinatla

Kuzu Grup, gerçek Bahçeşehir'in merkezinde yükselen son projesi Spradon Vadi Bahçeşehir'de hayata geçirilecek "Sağlık Evi" projesi ile fark yaratmaya devam ediyor
Spradon Vadi Bahçeşehir'de 144 bin TL'ye, yüzde 1 peşinatla

Kuzu Grup, Emlak Konut GYO ile birlikte Bahçeşehir 2. Bölge'de 160 bin metrekarelik inşaat alanı ve 42 bin m2'lik de arsa alanı üzerinde geliştirdiği modern konut projesi Spradon Vadi her geçen gün tasarladığı farklı yeniliklerle dikkat çekiyor. Spradon Vadi içerisinde site sakinlerine hizmet vermesi amacı ile kurulacak olan "Sağlık Evi"nde görev alacak, ebe, hemşire ve sağlık görevlisi yılın 365 günü; hafta içi, hafta sonu, resmi ve bayram tatilleri de dâhil olmak üzere 7 gün 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti sunacak.

Spradon Vadi'de 524 adet 1+1 ve 476 adet 2+1, 37 adet 3+1 ve 4+1 düz veya dubleks daire yer alıyor.

Spradon Vadi'de 71 metrekarelik 1+1'ler 144 bin liradan, 73 metrekarelik 1+1'ler 170 bin 500 liradan, 105 metrekarelik 2+1'ler 240 bin liradan, 123 metrekarelik 2+1'ler 288 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Projeden ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 75'ini banka kredisi, yüzde 1'i peşin

ve diğer kalanı yüzde 24'ü ise; Aralık 2013'te ödeme imkânı sunuluyor.

Türkiye'de ilk ve tek olacak "Sağlık Evi" projesiyle inşaat sektöründe çok farklı bir dünyanın kapılarını açacaklarını belirten Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu: "Her projemizde farklılaşmak, farklılaşırken de bizi tercih eden insanları mutlu etmek amacındayız. Bu nedenle de farklı projelerle her geçen gün kalabalıklaşan, birbirinden uzaklaşan insanları birleştirmeyi amaçlayan bir çatı

altında toplamaya; onların ayağına huzur, mutluluk ve konfordan sonra kendilerini güvende hissedecekleri bir dünya getirmeyi hedefliyoruz. Bahçeşehir'in gerçek projelerinden biri olan Spradon Vadi'de hayata geçireceğimiz "Sağlık Evi" projesi de Türkiye'de ilk ve tek. Amacımız bize güvenen insanların güvenlerini boşa çıkarmamak. "Sağlık Evi" projesi ile bir Spradon Vadi sakini kendini her zaman güvende hissedecek... Biz neden böyle bir projeye imzamızı attık? Çünkü sağlık,

günümüz koşullarında ön plana çıkan en önemli konulardan biri. Biz de bu ve benzer projeleri Kuzu Grup farkı ile ortaya koymaktan mutluluk duyacağız ve elbette yeni projelerle de ilerlemeye devam edeceğiz."dedi.

Proje adını Bahçeşehir'in Ispartakule yerleşim bölgesinin antik dönemdeki adı Spradon'dan alıyor. Konforu ve özellikle de yeşil, doğaya sahip çıkan konsepti ile ilgi çeken Spradon Vadi projesi; 1037'si konut, 1 adet ticari üniteden oluşacak. 28 ve 30 katlı iki kulenin yanı sıra 5 tane de 9 ve 12 katlı blokların yer alacağı projenin son teslim tarihi Ocak 2014.

Toplam yatırım değeri 250 milyon TL olan Spradon Vadi'de yüzde 80'i yeşil tasarlanan vadide açık ve kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terasları, su ve yeşili buluşturan şelaleler yer alıyor. Oyun alanları, yürüyüş parkurları, fitness center, sauna ve Türk hamamının da bulunacağı Spradon Vadi'de otopark sorunu da olmayacak.


Paylaş:

HABERLER