Spradon Vadi de yaşam başlıyor

Spradon Vadi evlerinde Yaşam Başlıyor
Spradon Vadi de yaşam başlıyor

‘Gerçek Bahçeşehir’de gerçek bir Bahçeşehir’ hayatı sunan Spradon Vadi’de aileler evlerine yerleşmeye başladı!

Alt yapısı tamamlanmış, sosyal hayatı oturmuş, konforlu ve elit bir ortam arayanların ilk tercihi Spradon Vadi’de yaşam başladı!

Expresyonist bir ressamın fırçasından çıkmışçasına canlı, doğal, simge bir proje olan Spradon Vadi’de yaşamın başlamasıyla birlikte yoğun bir hareketlilik yaşanıyor.  “Gerçek Bahçeşehir’de gerçek bir Bahçeşehir” sloganı ile yola çıkılan Spradon Vadi’de aileler evlerine yerleşmeye başladı. Spradon Vadi’de konutların penceresinden bakıldığında, su ve yeşille bütünleşen yaşam alanları göze çarparken; konutların içine girildiğinde ise hepsi birinci sınıf yapı malzemeleri ve aksesuarları ile karşılaşılıyor. Projenin, işlevsellikle şıklığı bir arada sunan prestijli konutlarında konfor sonuna kadar yaşanıyor.

Hayat var, sağlık var, güven var, huzur var

Ailelerin evlerine yerleşmeye başladığını ve projede güzel bir hareketlilik yaşandığını belirten Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu: “Spradon Vadi’de bu ara yoğun bir taşınma telaşı yaşanıyor. Birçok aile evlerine yerleşti. Projemizde sağlık, huzur ve güven varken artık hayat da var” dedi.


Paylaş:

HABERLER