Spradon Vadi'de Mutlu Yıllar fırsatı!

Kuzu Grup, herkesi yüzde 100 konut kredisi fırsatıyla "Spradon Vadi"li olmaya davet ediyor. 147 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan daireler için Kuzu grup garantisiyle 24 ay 0 faiz ya da 24 ay sonra balon ödemeyle tek seferde ödeme yapılabiliyor.
Spradon Vadi'de Mutlu Yıllar fırsatı!

Kuzu Grup, Emlak Konut GYO ile birlikte Bahçeşehir 2.Bölge'de 160 bin metrekarelik inşaat alanı ve 42 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde geliştirdiği modern ve lüks konut projesi Spradon Vadi, yemyeşil doğası ve sunacağı cezbedici sosyal imkanları ile dikkat çekiyor. Adını, Bahçeşehir'in Ispartakule yerleşim bölgesinin antik dönemdeki adı Spradon'dan alan proje 1037'si konut, 1 adet ticari üniteden oluşacak. 28 ve 30 katlı iki kulenin yanı sıra 5 tane de 9 ve 12 katlı blokların bulunacağı projenin son teslim tarihi ise Ocak 2014 olarak belirlendi. Yüzde 80'i yeşil olarak tasarlanan Vadi'de yeşil yürüyüş alanları ve doğal atmosferi tamamlayan şelaleler, açık ve kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terasları, fitness center, sauna ve Türk hamamı imkanları bulunuyor.

Toplam yatırım değeri 250 milyon TL olan Spradon Vadi'de 544 adet (1+1) ve 483 adet (2+1), 6 adet (2+1 Dubleks), 4 adet (3+1) dubleks daire ve 1 market yer alacak. Projede her daire için konut erişimli bir kapalı otopark ve misafirler için de 300 araçlık bir açık otopark yer alacak. Uygun fiyatlı ve kolay ödeme seçenekleriyle birinci sınıf malzemeler kullanılacak olan dairelerde kapalı mutfak sistemi olacak.
 
Dairelerde Vanucci mutfak ve banyo dolapları, Franke ocak, fırın, davlumbaz ve bulaşık makinesi, Duravit lavabo ve klozetler kullanılacak. Yangın, gaz alarmı, duman dedektörleri ve her odada bulunacak yangın sprinkleri ve görüntülü intercom tesisatı ile bütün dairelerde güvenlik en üst seviyede olacak.
 
Spradon'da site sakinlerine hizmet vermesi amacı ile kurulacak olan Sağlık evi de bulunuyor. Ebe, hemşire ve sağlık görevlisi hafta içi, hafta sonu, resmi ve bayram tatilleri de dahil olmak üzere 7 gün 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti sunacak.

Paylaş:

HABERLER