Statüpark'ta Fiyatlar 173 Bin Liradan Başlıyor

Konut İnşaat, Mostar Yapı ve Evra Group İş Ortaklığı ile Pendik, Süreyyapaşa Caddesi üzerinde hayata geçirilecek olan Statüpark projesi satışa çıktı..
Statüpark'ta Fiyatlar 173 Bin Liradan Başlıyor

İstanbul'un hızla değer kazanan bölgesi Pendik’te yükselecek StatüPark satışa çıktı. `Ekolojik duvarlarla` çevrili StatüPark`ta daireler, Nisan 2014`te teslim edilecek.
 
Pendik, Süreyyapaşa Caddesi üzerinde Adalar manzaralı StatüPark; Konut İnşaat, Mostar Yapı ve Evra Group İş Ortaklığı ile hayata geçiriliyor. Pendik`in çehresini değiştirmeye aday projede fiyatlar, 173 bin TL`den başlıyor.
 
8 bin 529 m2`lik alan üzerine projelendirilen ve doğal yaşam konseptiyle tasarlanan projede daireler, Nisan 2014`te teslim edilecek.
 
Tamamı `ekolojik duvarlarla` çevrili StatüPark`ta (+-) 70 dereceden etkilenmeyen izolasyon özelliği ile yüksek oranda ısı ve ses yalıtımı sağlanıyor. Bina ortak giderleri ve çevre aydınlatma giderlerinin güneş enerji sistemleriyle desteklendiği projede tasarruflu ve çevreci bir yaşam alanı oluşturuluyor.
 
2 blokta 218 daireden oluşan projenin büyük kısmı peyzaj alanlarına ayrılıyor. Büyüklükleri 51,49 m2 ile 214,87 m2 arasında değişen dairelerin yer aldığı projede 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. Fiyatların 173 bin TL`den başladığı proje; %25`i peşin, kalanı 24 aya kadar vade veya %50`si peşin 36 aya kadar 0 faiz ile ödeme planı sunuluyor.
 
StatüPark`ta alışveriş merkezi, kapalı yüzme havuzu, fitness ve aerobik salonu, spor merkezi, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kafeterya, basketbol sahası, tenis kortu ve çocuk oyun alanları yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER