Statüpark'ta Fiyatlar 173 Bin Liradan Başlıyor

Konut İnşaat, Mostar Yapı ve Evra Group İş Ortaklığı ile Pendik, Süreyyapaşa Caddesi üzerinde hayata geçirilecek olan Statüpark projesi satışa çıktı..
Statüpark'ta Fiyatlar 173 Bin Liradan Başlıyor

İstanbul'un hızla değer kazanan bölgesi Pendik’te yükselecek StatüPark satışa çıktı. `Ekolojik duvarlarla` çevrili StatüPark`ta daireler, Nisan 2014`te teslim edilecek.
 
Pendik, Süreyyapaşa Caddesi üzerinde Adalar manzaralı StatüPark; Konut İnşaat, Mostar Yapı ve Evra Group İş Ortaklığı ile hayata geçiriliyor. Pendik`in çehresini değiştirmeye aday projede fiyatlar, 173 bin TL`den başlıyor.
 
8 bin 529 m2`lik alan üzerine projelendirilen ve doğal yaşam konseptiyle tasarlanan projede daireler, Nisan 2014`te teslim edilecek.
 
Tamamı `ekolojik duvarlarla` çevrili StatüPark`ta (+-) 70 dereceden etkilenmeyen izolasyon özelliği ile yüksek oranda ısı ve ses yalıtımı sağlanıyor. Bina ortak giderleri ve çevre aydınlatma giderlerinin güneş enerji sistemleriyle desteklendiği projede tasarruflu ve çevreci bir yaşam alanı oluşturuluyor.
 
2 blokta 218 daireden oluşan projenin büyük kısmı peyzaj alanlarına ayrılıyor. Büyüklükleri 51,49 m2 ile 214,87 m2 arasında değişen dairelerin yer aldığı projede 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. Fiyatların 173 bin TL`den başladığı proje; %25`i peşin, kalanı 24 aya kadar vade veya %50`si peşin 36 aya kadar 0 faiz ile ödeme planı sunuluyor.
 
StatüPark`ta alışveriş merkezi, kapalı yüzme havuzu, fitness ve aerobik salonu, spor merkezi, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kafeterya, basketbol sahası, tenis kortu ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05