Sultan Konakları'nda 84 Ay 0 Faiz

Yapı Yatırım ve Marmara İnşaat tarafından Sultanbeyli'de inşa edilen Sultan Konakları'nda 178 bin liradan başlayan fiyatlarla 84 aya kadar sıfır faizle konut sahibi olmak mümkün..
Sultan Konakları'nda 84 Ay 0 Faiz

Yapı Yatırım ve Marmara İnşaat ortaklığı tarafından  Sultanbeyli’de hayata geçirilen Sultan Konakları projesinde sıfır faiz 84 aya kadar uzadı. Sultan Konakları Satış ve Pazarlama Müdürü Çiğdem Öktan, Bank Asya ile yaptıkları işbirliğiyle sıfır faizli vadeyi 84 aya kadar çıkardıklarını belirterek, “Bu kampanyayı bankalarla işbirliği ile yapıyoruz. Hem biz hem de banka tüketicilerin daha kolay konut alması için çaba feragat ediyor” dedi. Öktan, kampanyayla ilgili şu bilgileri verdi:

“98 metrekarelik 2+1 daireyi yüzde 30 peşinle 178 bin liraya satıyoruz. Buna göre 53 bin 400 lira peşinat ödendikten sonra 124 bin 600 liralık bakiye 84 ay boyunca 1.485 lira taksitle ödeniyor. Tüketici yüzde 50, yani 89 bin lira peşin öderse aylık taksit ise 1.060 liraya denk geliyor.” Çiğdem Öktan, peşin alımlarda indirim yaptıkları projede 20 yıllık vadede ise yüzde 0.29 faiz uyguladıklarını belirtti.
 
Yılsonunda teslim
Çiğdem Öktan, 98 ile 130 metrekare arasında 2+1 ve 3+1 tipinde 176 daireden oluşan projenin yüzde 70’ini sattıklarını belirterek, “Bölgede tapulu konut fazla olmadığı için yoğun ilgi alıyoruz. Fiyatlarımız da sürekli yükseliyor ve alanlar kazanıyor. Bölgenin gelişimine paralel olarak konutların daha çok prim yapması bekleniyor” dedi. Projede inşaatın da hızla yükseldiğini dile getiren Öktan, kaba inşaatın yüzde 90 oranında tamamlandığı Sultan Konakları’nın yılsonunda teslim edileceğini söyledi.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05