Sultan Konakları'nda Yüzde 20 İndirim

İstanbul Sultanbeyli'de 23 bin 500 metrekarelik alanda inşa edilen Sultan Konakları'nda peşin ödemelerde yüzde 20 indirim sağlanıyor.
Sultan Konakları'nda Yüzde 20 İndirim

Yapı Yatırım ve Marmara İnşaat ortaklığı tarafından İstanbul Sultanbeyli’de inşa edilen Sultan Konakları projesinde alıcıları mutlu edecek bir kampanya başladı. Sultan Konakları Satış ve Pazarlama Müdürü Çiğdem Öktan, anlaşmalı bankaların işbirliğiyle 84 ay faizsiz konut alma fırsatı sunduklarını belirterek, ayrıca kampanya kapsamında peşin ödemelerde de yüzde 20 indirim fırsatı sunduklarını açıkladı.

Öktan, müşterilerden dosya masrafı almadıklarını ve kefilsiz satın alma imkanı da sunduklarını belirterek, fiyatları 178 bin liradan başlayan dairelere daha uzun vadeyle sahip olmak isteyenler içinse 96 ayda yüzde 0.13, 108 ayda yüzde 0.22 ve 120 ayda yüzde 0.30 vade farkıyla konut kredisi  kullandırdıklarını ifade etti.
Çiğdem Öktan, İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden biri olan Sultanbeyli‘deki projenin bu kampanyayla birlikte alıcılara çok daha fazla yatırım yapma fırsatı sunduğunu vurgulayarak, bölgedeki gelişimde düşünüldüğünde projeden konut alanların çok iyi bir yatırım yapma fırsatı yakalayacaklarını dile getirdi.
 
2012 sonunda teslim edilecek
Yapı Yatırım ve Marmara İnşaat ortaklığı tarafından gerçekleştirilen 23 bin 500 metrekarelik inşaat alana sahip Sultan Konakları 176 konut ve 2 ticari alandan oluşuyor. Projede daireler 98 ile 130 metrekare arasında 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Arazinin yüzde 70’inin sosyal alanlara ve peyzaja ayrıldığı projede teslimler 31 Aralık 2012 tarihinde başlayacak. Özel gölet, yeşil alanlar, çocuk  oyun parkı, yürüyüş koşu parkurları, bisiklet  yolları, bay bayan sauna, fitness, kameralı güvenlik ve daire içi görüntülü diafon sistemi ve otopark gibi tüm sosyal alanların düzenlendiği Sultan Konakları, yol bağlantıları ve çevre lokasyonlara yakınlığı ile dikkat çekiyor. Sultan Konakları, TEM  Sultanbeyli gişelere 3 dakika, Sabiha Gökçen  Hava Limanı ve Viaport’a 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet köprüsüne 15 dakika mesafede bulunuyor.


Paylaş:

HABERLER