Sur Yapı Axis İstanbul fiyatlar 'da lansmana özel % 10 indirim fırsatı

Sur Yapı ve Hayat Holding, Axis Kağıthane AVM’den sonra ikinci ortak yatırımları AXİS İstanbul Ofis ve Alışveriş Merkezi’ni hayata geçiriyor.
Sur Yapı Axis İstanbul fiyatlar 'da lansmana özel % 10 indirim fırsatı

GELECEĞİN OFİSLERİ AXİS İSTANBULDA!, TİCARET VE ALIŞVERİŞİN KALBİ AXİS İSTANBUL İŞ VE ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE ATACAK!

Axis İstanbul Alışveriş Merkezi ve Ofis Projesi  195 A plus lüks ofis ve 60 bin m2 kiralanabilir alana sahip Alışveriş Merkezi ‘inden oluşuyor. İnşaat çalışmalarının başladığı projenin 2016 yılın 2. Yarısında tamamlanması hedefleniyor.

ŞEHRİN MERKEZİNDE, TİCARETİN ODAĞINDA, AXİS İSTANBUL!

İstanbul’un önemli ticaret bölgesinin kalbi Edirnekapı’da hayata geçecek olan Axis İstanbul Haliç ve şehir manzaralı A plus ofislerden oluşuyor.

Axis İstanbul , Vatan Caddesinde yer alan Anıt Mezarı karşısında paha biçilmez bir lokasyonda konumlanıyor.

Ön girişinde Bayrampaşa Metro İstasyonu, arka girişinde ise Demirkapı Metro İstasyonu yer alıyor. Ayrıca Metrobüse sadece 600 metre uzaklıkta konumlanıyor. Bu merkezi lokasyonu sayesinde Atatürk Hava Limanı, Taksim – Mecidiyeköy - Levent, Aksaray – Yenikapı – Sultanahmet – Sirkeci, Üsküdar – Kadıköy – Kartal gibi şehrin merkezi noktalarına modern metro hatları ile dakikalar içinde ulaşmak mümkün.  

AXİS İSTANBULDA ALIŞVERİŞ, SAĞLIKLI YAŞAM, EĞLENCE VE MODERN MİMARİSİ İLE GELECEĞİN OFİSLERİ SİZİ BEKLİYOR !

Axis İstanbul sadece bir alışveriş ve ofis projesi değil, müşterilerin yaşam kalitesini yükseltecek görsel, sosyal ve kültürel donanımları bir arada sunan eşsiz bir yaşam alanı sunmaktadır. Haliç ve şehir manzaralı A plus lüks ofislerde, geniş resepsiyon alanı, concierge ve vale hizmetlerinin yanı sıra toplantı odaları, print center, teknoloji odaları, arşiv odaları, kargo posta dağıtım odası, yeni nesil sessiz çalışma odaları, çok amaçlı salonları ile modern çalışma hayatının tüm gereksinimlerini bir arada sunuluyor.

Her türlü günlük ihtiyacın karşılanacağı mağazalar, günün stresinin atılabileceği spor merkezi, çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri için oyun alanları, sosyal ihtiyaçlara cevap veren üst düzey sinema salonları, kat bahçeleri, restoran ve kafeleri  ve zengin marka yelpazesiyle tüm ihtiyaçları karşılayan çok amaçlı bir yaşam kompleksi olarak dizayn edildi.

% 10 LANSMAN İNDİRİMİ ve 72 AYA KADAR VADE AVANTAJI

Axis İstanbul’da A plus ofisler lansmana özel yüzde 10 indirim ve sabit kur avantajları ile satışa sunuluyor. % 50 peşin kalanı 36 ay vade farksız ödeme seçeneği ile birlikte  % 25 peşin kalanı 72 aya kadar firma bünyesinde 0,84 vade farkı ile taksitlendirme seçeneği sunuluyor. Tamamı peşin ödemelerde %10 lansman indirimine ek  yüzde 5 indirim avantajı da bulunuyor.

Projede  73 ile 210 metrekare arasında değişen ofisler yer alıyor. Ayrıca  2 bin 400 ile 10 bin metre kare büyüklüğüne kadar alan birleştirme opsiyonu da kurumsal müşteriler için mümkün.


Paylaş:

HABERLER