Sur Yapı'dan 20. Yıla Özel Kampanyalar

Sektördeki 20. yılını kutlayan Sur Yapı, Exen İstanbul ve Adapark projelerinde çok avantajlı ödeme koşulları sunuyor.
Sur Yapı'dan 20. Yıla Özel Kampanyalar

Binlerce konut, ofis ve iş merkezi projeleriyle toplam 3 milyon metrekare inşaat alanı üreten Sur Yapı 20. yılını kutluyor.
 
20. yıl onuruna  yeni bir kampanya başlatan Sur Yapı, Exen İstanbul ve Adapark‘ta çok avantajlı ödeme koşulları sunuyor.
Geçtiğimiz hafta sonu başlayan kampanyada %30 peşinatı olana, Sur Yapı bünyesinde 84 ay vade;  %50 peşinatı olana Sur Yapı bünyesinde 60 ay 0 faizli ödeme koşulları ve tamamı peşin ödemelerde %12+ 2 indirim seçeneklerinin yanında %5 peşinatla 120 aya kadar %1.03 aylık kredi oranıyla banka kredisi  imkanları   sunuluyor.
 
20. yıl sebebiyle bir açıklama yapan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas “Bizim için güven; kurum ve insan adına vazgeçilmez bir değer oldu. Bu duyguyu ticari itibarımızın odak noktasına koyduk ve güvenilir olmakla hep onur duyduk. Asırlardır farklı kültürlere ev sahipliği yapan, coğrafi konumuyla stratejik anlamda da büyük öneme sahip olan ve her yanı Mimar Sinan’ın ustalığıyla donanmış bu topraklarda mimari ürün vermek, bir ideali yaşatmaya çalışmak büyük bir sorumluluk. Bizler, sosyal yaşama yaptığımız her katkıda bu sorumluluğu iliklerimizde hissettik. Hayata geçirdiğimiz her eserin İstanbul kadar güzel olmasını istedik ve bu nedenle estetikten hiçbir zaman taviz vermedik. Teknoloji ve sektörel gelişimi mükemmeli üretmekte sadece bir araç görerek geçmişi gelecekle bütünleştiren mükemmeliyetçi bir yaklaşımla projelerimizi gerçekleştirdik.“ diye konuştu.
 
Kuruluşundan bu güne yönetim merkezi, iş merkezi, endüstriyel tesisler, villa, konut, rezidans AVM  gibi farklı formlarda 3 milyon metrekareyi aşan yaşam alanı ürettiklerini belirten Elmas, ” proje geliştirme-fizibilite çalışmaları, projelendirme, imalat yönetimi ve inşaat yapan Sur Yapı olarak en büyük yatırımımızı her zaman insan için ideal koşulları üretmek amacıyla yaptık.” dedi.
 
Prestijin adresi Exen İstanbul
Türkiye’nin en başarılı emlak yatırımı seçilen Exen İstanbul, anayolların merkezinde, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerinin hemen yanı başında bulunuyor. Altunizade-Çekmeköy aksı üzerinde oluşan üst düzey iş, yaşam, alışveriş ve finans merkezlerinin tam ortasında yer alan Exen İstanbul, şehir hayatından vazgeçemeyen yeni sakinlerini bekliyor (Ayrıntılı bilgi için Tel: 0216 316 7990 web: www.exenistanbul.com.tr).
Exen İstanbul’da 1+1 daireler 431.000TL’den, 2+1 daireler 602.000TL’den, 3+1 daireler 906.000TL,4+1 daireler 1132.000 TL’den başlıyor.
 
Elmanın dalından yendiği Adapark
Sancaktepe’de ilk etabı teslim edilen üçüncü etap satışları devam eden ve başta elma ağaçları olmak üzere meyve bahçelerinden oluşan konseptiyle farklılaşan  Adapark 3. etapta yeni bloklar sahiplerini bekliyor (Ayrıntılı bilgi için Tel:0216 364 9070 web: www.adapark.com.tr).
 
Adapark ’ta 1+1 daireler 221.000TL’den, 2+1 daireler 258.000TL’den, 3+1 daireler 410.000TL, 4+1 daireler 600.000 TL’den başlıyor.


Paylaş:

HABERLER