Sur Yapı'dan Konut Bayramı

Gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşu Sur Yapı 19 Kasım – 19 Aralık 2011 tarihleri arasında tam 30 gün sürecek ve sadece 172 ev için geçerli olacak Sur Yapı Konut Bayramı’nı başlatıyor.
Sur Yapı'dan Konut Bayramı

19 yıldır kaliteden ödün vermeden, müşterilerinin güvenini hak etmek için çalışan Sur Yapı’nın  Konut Bayramı kampanyası Prestijin Adresi Exen İstanbul ve elmanın dalından yendiği Adapark projelerinde geçerli olacak. Kampanya ‘’insanımızın yalnızca konut sahibi olması için değil, nitelikli ve sağlam konutlarda yaşamalarının sağlanması’’ düşüncesiyle oluşturuldu.

Türkiye’nin İlk Konut Bayramı!

Hayata geçirdiği Mahalle İstanbul, Greenium, Dora Park, Villa Serra ve Selvice Evler gibi ayrıcalıklı konut projelerinin yanı sıra çok sayıda iş merkezi ve endüstriyel tesisin ardından Exen İstanbul, Adapark ve Metrogarden yatırımlarıyla yaşama değer katmaya devam ediyor.

Yenilikçi ve modern projeleriyle kentsel dönüşümün en güzel örneklerini sunan Sur Yapı, yalnızca konut sahibi yapmak değil, insanımızın kaliteli ve sağlam konutlarda yaşamasını sağlamak felsefesiyle Konut Bayramı başlatıyor. Sur Yapı Türkiye’nin ilk konut bayramıyla tüketiciye gönlündeki yeni eve kolayca sahip olsun diye benzersiz fırsatlar sunuyor. Yalnızca 172 ev için geçerli olacak bu kampanya, 19 Kasım- 19 Aralık tarihleri arasında tam 30 gün sürecek.

Peşinatı olanlar, olmayanlar, evini satıp yeni bir eve geçmek isteyenler, kiradayken taksit ödemek istemeyenler, ‘’Evim eskidi, yeni ve sağlam bir eve geçmek istiyorum’’ diyenler için benzersiz fırsatlar…

Sur Yapı Konut Bayramı süresince sunacağı birbirinden avantajlı ödeme seçenekleri ile nitelikli konut sahibi olmasını sağlayacak.

İşte Sur Yapı Konut Bayramı fırsatları:
•    %40 peşinata 60 ay 0 faiz!
•     %50 peşinata 72 ay 0 faiz !
•     Sadece %5 peşinat, %35  0 faizli Sur Yapı kredisi kalan tutar için banka kredisine %12 indirim fırsatı!
•    Dileyenin ilk 12 Ay kredi taksidini Sur Yapı’dan!
•    Tamamını peşin ödemelerde  %12 indirim fırsatı!
Herkesin kolaylıkla nitelikli ev sahibi olabilme şansını yakalayabileceği Sur Yapı Konut Bayramı’nda siz de yerinizi alın bu benzersiz fırsatları kaçırmayın.


Paylaş:

HABERLER