Suryapı Exen İstanbul 'da ayrıcalıklı daireler

Önceki yıl Türkiye’de halkın oylarıyla “En Başarılı Emlak Yatırımı” seçilen Exen İstanbul’a bir ödül de İngiltere’den geldi.
Suryapı Exen İstanbul 'da ayrıcalıklı daireler

EXEN İSTANBUL Londra’da düzenlenen  “Europe Property Awards”  töreninde  “High-Rise Development” dalında en yüksek kategori olan beş yıldızlı “Best Residential” ödülü aldı.

Ödüle doymayan Exen İstanbul satışa yeni çıkardığı Loft dairelerinde panoramik İstanbul manzarasını evinize getiriyor…

Eylül 2012’de yatay bloklarında yaşamın başladığı İstanbul Anadolu yakasının gözbebeği Çamlıca Bölgesi’nde geliştirilen Exen İstanbul projesinin 33-40. katları arasında yer alan sadece 10 şanslı kişinin sahip olacağı loft rezidans daireler satışa sunuldu. Panoramik İstanbul manzarasına sahip bu 10 ayrıcalıklı daire ev sahiplerinin zevkini yansıtır şekilde dekore edilmek üzere dekorasyona hazır halde teslim ediliyor.

Anadolu yakasında geliştirilen ve aynı anda Boğaz Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerini aynı anda görebilen tek proje olma özelliğine sahip Exen İstanbul Rezidans bloğunda consierge hizmetleri VIP First Class firması tarafından veriliyor. Oscar Ödülleri, Premier Lig, Formula gibi organizasyonlara da sahip olan bu firma Türkiye’ye Exen İstanbul projesi ile merhaba diyor. Loft daireler 248-285 m2 büyüklüğünde daire tiplerinden oluşuyor. Arzu eden ev sahipleri yarım ya da tam bir kat için de alım yapabiliyorlar.

Güney’de Marmara Denizi, Prens Adaları ve Tarihi Yarımada, Kuzey’de 2.Köprü,  Kavacık, Beykoz, batıda Levent Maslak hattı, doğuda ise Çekmeköy Ormanları ve şehir manzarası gören bu daireler Nisan 2014’te teslim ediliyorlar. Panoramik İstanbul manzarasına sahip  bu 10 ayrıcalıklı dairenin fiyatları 1.700.000 $’ dan başlıyor.

Yatay blokların son etabının teslimlerine Ekim ayında başlandı.

Eylül 2012 yılında ilk etap teslimleri tamamlanan Exen İstanbul’un yatay bloklarında son etap teslimlerine başlandı…

Exen İstanbul’da yatay bloklarda daire seçenekleri ise şöyle; 2+1 daireler 100 m2 ara kat, 145 m2 bahçe, 172 m2 kat bahçeli daire tipleriyle başlıyor, 3+1 158 m2, 210 m2 teraslı(30 m2 teras), 217 m2 geniş salonlu, çalışma odalı geniş daire ile devam ediyor.

Ödeme seçenekleri:

%25 peşin   %75 Banka Kredisi   %10 indirim

%50 peşin  %50 36 ay Sur Yapı Vadesi

Tamamı Peşin- %10 indirim.


Paylaş:

HABERLER