Symbol İstanbul'da 85 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Residence ve alışveriş-yaşam konseptli projesi Symbol İstanbul'un ilk etabındaki 1242 dairenin satışa çıkaran Karden İnşaat, yaptığı 800 dairelik satışla sektördeki liderliğini koruyor.
Symbol İstanbul'da 85 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Hayata geçirdiği projelerde dünya standartlarındaki kaliteyi yatırımcılarıyla buluşturmayı amaçlayan Karden İnşaat, başarılarıyla da sektöre imza atıyor. Yatırımcılarına ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla 1000’in üzerinde farklı satış modeli yaratan Karden, satıştaki hızıyla da pazarlama stratejisini doğruluyor. Mart ayında lansmanına çıktığı Symbol İstanbul projesi residence etabında yer alan 1242 dairenin 800’ünün satışını gerçekleştiren Karden İnşaat,  ‘en çok satış yapan markalar’ arasında başı çekiyor.

Symbol İstanbul'da stüdyolar 85 bin TL'den, 1+1'ler 173 bin TL'den, 2+1'ler 270 bin TL'den, 3+1'ler 429 bin TL'den, 4+1'ler 510 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede yüzde 25 peşinatla 40 ay sıfır faizle vade yapılıyor.

Karden İnşaat Proje Geliştirme ve Pazarlama Genel Koordinatörü Hakan Buvan, Symbol İstanbul’un gerek mimari yapısı gerekse 176 farklı tipte dairesiyle sektörde ilklere imza atan bir proje olduğunu ifade etti. Yatırımcılara kolaylık sağlamak adına markaya özel satış modelleri geliştirdiklerini anlatan Buvan, “Karden İnşaat, gayrimenkul sektörüne adım attığı günden bu yana kazan-kazan modelini başarıyla uyguladı. Yeni geliştirdiğimiz özel yazılım ile 1000’in üzerinde ödeme modeli yaratabiliyoruz. Hem dünya standardında kaliteyi sunup hem de ona uygun ödeme planları oluşturunca, en çok tercih edilen markalar listesinde ön sıralara oturuyorsunuz. Projemiz her bakımdan olduğu gibi pazarlama modeliyle de dikkat çekiyor” dedi. Buvan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“2012 yılındaki performansımız sektördeki pek çok markaya oranla daha iyi. Ciro ve satışta sektörde ilk sıralardayız. Bu yılki satış ciromuz şimdiden 100 milyon TL oldu. Dünya çapında favori projeler arasında gösterilen Symbol İstanbul, her açıdan doğru bir proje.”

Karden İnşaat’ın karma konseptli projesi Symbol İstanbul, metrobüse 1,5 km, Atatürk havalimanına 12 km, E-5’e 500 metre, TEM’e 2 km, TÜYAP’a 3 km ve deniz otobüsüne 4 km konumuyla dikkat çekiyor. Symbol İstanbul, gıda alışverişi, her türlü teslimat organizasyonu, kuru temizleme, ev temizliği, evde yemek hizmeti, çilingir, tamirci, boyacı ve camcı, seyahat, eğlence, stil ve alışveriş, veteriner, peyzaj ve hukuki danışmanlık hizmetlerini residence projesinde yaşayan yatırımcılarına sunacak.


Paylaş:

HABERLER