Tac Mahal Prestij'de taksitler 850 liradan başlıyor

Uluhan Grup, Esenyurt'ta hayata geçirdiği Tac Mahal Prestij projesinde 89 bin TL'den başlayan fiyata daire satacak. 50 ay faizsiz 850 TL'den başlayan ödeme imkanı sunulacak.
Tac Mahal Prestij'de taksitler 850 liradan başlıyor

 

Projede büyüklükleri 46 metrekareden 300 metreka­reye kadar değişen ofis alan­ları da yer alıyor. Profesyonel ofis yönetimi tarafından işletilen ofisler tüm donanım ve ekipman ile hazır teslim ediliyor. Sekreter hizmeti de sunan ofislerde tele­fonlar firmaların istedikleri şekil­de yönlendiriliyor. Sekreterler sizin adınıza gelen misafirleri, isteğiniz doğrultusunda karşılı­yor ve yönlendiriyor. Hazır ofis­lerde firmaların istedikleri kadar telefon hattı tahsis ediliyor. 
 
Tele­fonlar direkt olarak kullanabile­ceğiniz gibi, sekreter santral hiz­meti de alınabiliyor. Ofislerde saatlik, günlük, aylık ve yıllık kira­lama imkanı sunuluyor. Ofislerin tüm mobilyaları ve dekorasyo­nu, özel esnek fiyatlarla hazırla­nacak. Ofis sahiplerine mobilya satın alma ve ofis gereçleri ile uğraşmayacak. Ofisinizle ilgili temizlik, elektrik, yönetim gider­leri, bakım onarım giderleri, ısıt­ma ve soğutma aidatları her yıl belirlenecek. Projede limuzin, oto kiralama ve uçak rezervas­yon hizmetlerinin yanı sıra spor salonunda kişiye özel eğitimler de  verecek. 
 
Uluhan Grup Esenyurt’ta hayata geçirdiği projelere bir yenisini daha ekliyor. Tac Mahal Prestij adını taşıyan yeni proje 18 bin 600 metrekare alan üzerinde 25 katlı 4 blok olarak inşa ediliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan projede fiyatlar 89 bin TL’den başlıyor. 50 ay faizsiz ayda 850 TL’den başlayan fiyatlarla vadelendirme yapılan projede teslimlerin 2014 Ekim ayında yapılması planlanıyor. Metrobüs ve E-5 bağlantılarına yakın noktada bulunan Tac Mahal Residence, Avcılar Deniz Otobüsü’ne 10 dakika, TEM, E-5 ve metrobüse 2 dakika mesafede yer alıyor. Grubun Acunkent ve Babil Kuleleri’nde olduğu gibi Tac Mahal Prestij projesinin profesyonel site yönetimi de Garanti Koza kuruluşu olan Koza Yönetim gerçekleştirilecek. Koza Yönetim projelerde yer alan konutlardan, home ofislerden ve ticari birimlerden sorumlu olarak, 24 saat A sınıfı güvenlik sağlayacak.
 
DÜKKANLARA İŞ GARANTİSİ
Proje içinde yer alan Tac Mal tüm mağazaların sektörleri önceden belirleniyor. Böylece tüm iş yerlerinin iş sağlanıyor. Çarşı’da sinema ve tiyatro s lan ve tam donanımlı spor merkezinin yanı sıra çocuklarınızı güvenle tes­lim edebileceğiniz bir kreş mev­cut. Saat başı 10 ayrı noktadan yapılacak olan müşteri servis­leri ile Babil Çarşı’nın müşte­ri hareketi garantileniyor. Her iş yeri için sektör baştan belirleniyor, iş garantisi sağlanıyor. | Haftalık, aylık ve yıllık kiralama imkanı sunan projede ayrı­ca sergi alanları, fitness çenter: hamam, sauna, spa ve kapalı havuz, çocuk kreşi, sinema salonları ve tiyatro okulu da yer alıyor.
 
HASTANELERE YAKIN
Çevredeki sağlık merkezlerine Devlet Hastanesi’ne 5 dakika, Me national Hastanesi, Acıbadem Be Merkezi, Doğan Tıp Merkezi ve f tanesi’ne 3 dakika uzaklıkta yer alıyor.
Çevredeki anaokulu, dershane Bahçeşehir Koleji Anaokulu, Beyfeı Dershanesi, Fen Bilimleri Merkez Final Dergisi Dershanesi ve Kült si’ne 5 dakika, Beykent Üniversil Koleji ve Fatih Koleji’ne 7 dakika Fatih Üniversitesi, Anafen Dershanesi ve FEM Dersanesi'ne 10 dakika, İstanbul Üniversitesine 5 dakika mesafede bulunuyor.

Paylaş:

HABERLER