Tango ve Dalga Kule'de 50 aya sıfır faiz imkanı

DAP YAPI, Maltepe’de konumlanan Tango ve Dalga Kule projeleri için yılın son fırsatını sunuyor
Tango ve Dalga Kule'de 50 aya sıfır faiz imkanı
DAP YAPI, Maltepe’de, E-5’e sıfır noktasında konumlanan Tango ve Dalga Kule konsept projeleri için yılın son fırsatını sunuyor. Daireler, 179 bin TL’den başlayan fiyatlarla 50 ay vade, 0 faiz imkânı ve sabit ödeme avantajıyla satışa çıkarılıyor.
 
129 adet stüdyo/single ve 63 adet suit olmak üzere toplam 192 adet rezidans dairenin yer aldığı 21 katlı Tango projesi Nisan 2012’de satışa çıktı ve yüzde 70’i satıldı.
 
Dalga Kule ise 22’şer katlı 2 kuleden oluşuyor. 369 adet Single (stüdyo), Suit (1+1) ve Grand Suit (2+1) rezidans dairenin yer aldığı proje, E-5’e 600 metre, sahil yoluna 800 metre mesafede konumlanıyor. Eylül 2011’den bu yana satışta olan projenin yüzde 82’si satıldı.
 
Dükkanları da satışa çıkıyor
 
Projelerin ulaşım ve lokasyon avantajı, ticari birimlerini de cazip hale getiriyor. Sadece projelerde yaşayanların değil bölgenin günlük ihtiyaçlarını da karşılayacak şekilde yapılandırılan butik çarşılarda yer alacak üniteler market, kuru temizleme, fast food, kuaför, kırtasiye ve ATM gibi çeşitlilik arz ediyor.
 
DAP YAPI’dan yeni proje: DZO
 
DAP YAPI, uzun süredir beklenen gelişmeyi hayata geçirmek üzere Avrupa Yakası’na yöneldi. Değişik mimarileriyle dikkat çeken projelerinin en yenisi için Çağlayan’ı seçti. İş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde toplayan DZO’nun lansman öncesi ön satışları başladı.

Paylaş:

HABERLER