Taş Yapı ve Rolls Royce'tan keyifli davet

30 yıllık Taş Yapı deneyimi ile İstanbul’un incisi, Anadolu yakasının en nezih semti Bağdat Caddesi Selamiçeşme’de yükselen Four Winds Residence, Rolls-Royce tutkunlarına müthiş bir pazar günü yaşattı.
Taş Yapı ve Rolls Royce'tan keyifli davet
 
İKİ LÜKS MARKA BİR ARAYA GELDİ 
 
Taş Yapı ev sahipliğinde gerçekleşen, işve cemiyet hayatından sayılı isimleri ağırlayan davet, sabahın erken saatlerinde Four Winds Residence’ın havuz kenarında yer alan keyifli bir brunch etkinliği ile başladı.
 
Tanınmış simaların yer aldığı davetliler, yemeğin ardından Four Winds Residence’ın yemyeşil bahçesinde sergilenen Rolls-Royce’ları inceleme ve deneyimleme fırsatı buldu.
 
Dünyanın en pahalı otomobillerini üreten ve bir İngiliz klasiği olan Rolls-Royce’un Ghost modellerinin sunulduğu bu çok özel etkinliğe ilgi büyük oldu.
 
Brunch’ın ardından davetliler, İstanbul’un eşsiz tarihi yarım ada ve adalar manzarasını Bağdat Caddesi semalarından görmek için Four Winds Residence’ın örnek dairelerini gezme fırsatı buldu.
 
Eşsiz adalar ve deniz manzarasının yanı sıra projenin mimari detaylarından ve kaliteli lüks anlayışından büyük bir övgüyle söz eden davetliler; Four Winds Residence’ın terasını, spa merkezini, spor salonlarını ve yeşil alanlarını da doya doya gezme ve görme imkânına da sahip oldular. 

Paylaş:

HABERLER