Tekfen HEP İstanbul, 30 Ekim’de tanıtılıyor

Tekfen Emlak Geliştirme, Esenyurt’taki büyük çaplı yeni konut projesi, Hayatımın Evi Projesi / HEP İstanbul’u 30 Ekim 2014 tarihinde lanse ediyor.
Tekfen HEP İstanbul, 30 Ekim’de tanıtılıyor


İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Esenyurt’ta, büyük çaplı bir konut projesini hayata geçirecek olan Tekfen Emlak lansman düzenliyor. Hayatımın Evi Projesi / HEP İstanbul’un tanıtılacağı basın toplantısı, Tekfen Emlak Geliştirme Genel Müdürü Ömer Egesel’in katılımı ile gerçekleşecek. 

Türkiye’nin öncü gayrimenkul geliştirme şirketleri arasında yer alan Tekfen Emlak Geliştirme, HEP İstanbul’u ilk olarak Eylül ayında Dubai’de gerçekleştirilen Cityscape Global 2014 Fuarı'nda tanıtmıştı. Körfez yatırımcılarından büyük ilgi gören proje fuarın yıldızı olmuş, bu başarının ardından İstanbul’da yapılacak tanıtım da merakla beklenmeye başlanmıştı.

1424 konut, yüksek yaşam standardı

58 dönüm arazi üzerine kurulan HEP İstanbul’da 1424 konut bulunuyor. Bu konutlar, 11 adet yüksek katlı blok ile blok aralarında konumlandırılan üç, dört katlı sıra evlerde yer alıyor. 3 bin metrekare alanda bulunacak ticari ünite de, projenin dikkat çeken detayları arasında yer alıyor. 

Hayatımın Evi Projesi, İstanbul’un son dönemdeki yeni gelişim aksı üzerinde yer alan Esenyurt’ta, D-100 ve TEM bağlantı yollarının kesiştiği vadinin tam ortasında hayata geçiyor. Proje üçüncü havalimanına ve üçüncü köprü bağlantılarına olan mesafesi ile de çok merkezi bir noktada bulunuyor.
HEP İstanbul lokasyon avantajının yanında sunacağı yaşam standardı, malzeme kalitesi, evlerin fonksiyonelliği ve sosyal yaşam alanlarının zenginliği ile de ilgi çekiyor. Yeşil alan ve peyzaja büyük önem verilen projede; çocuk oyun alanları, otopark, çok amaçlı salonlar, cep sineması, kütüphane, yürüyüş parkuru, bisiklet yolları, peyzaj alanı, kuru temizleme, süpermarket, terzi, restoran, kafe, spor salonu, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, yüzme havuzu, fitness center, sauna, pilates salonu ve jimnastik salonu yer alıyor.

70 ila 200 metrekare arasında değişen dokuz ayrı daire tipinde konutlardan oluşan projenin 2016 yılı Aralık ayında teslim edilmesi hedefleniyor. Projedeki dairelerin başlangıç fiyatının 190 bin lira olması bekleniyor.

Hayatımın Evi Projesi
Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı No: 54 
34513 Esenyurt, İstanbul 
Tel: 0 212 690 54 20 / 444 8 437


DİĞER HABERLER