Teknik Yapı Metropark fiyatlar 'da 0 faiz imkanı

Metropark Faiz Artışına Meydan Okuyor
Teknik Yapı Metropark fiyatlar 'da 0 faiz imkanı
Teknik Yapı Metropark projesindeki konut kredi faizleri 120 aya kadar olan tüm vadelerde yüzde 0,80’e indirdi.
 
TeknikYapı Metropark projesindeki konut kredi faizleri 120 aya kadar olan tüm vadelerde YÜZDE 0,80’e indirilirken, peşinat tutarına göre 24 ile 60 ay arası vadelerde SIFIR FAİZ imkanı sunuluyor.
 
Kredi faiz oranlarının yüzde 1’in üzerine çıkması üzerine konut ihtiyacını ertelemek zorunda kalanlara TeknikYapı Metropark’tan ‘Her zaman Yanınızdayız” mesajı geldi. Teknik Yapı Metropark projesindeki faiz oranları 60 aya uzanan vadelerde sıfırlanırken, 120 aya yayılan tüm vadelerde daire sahibi olmak isteyenler için konut finansman oranı yüzde 0.80’e çekildi.
FAİZ DESTEĞİ şeklinde gerçekleştirilecek yeni satış stratejisinde peşinat tutarına göre yüzde 25 peşinat yatıranlara 24 vadede, yüzde 35 peşinat yatıranlara 36 vadede, yüzde 50 peşinat yatıranlara 48 vadede, yüzde 60 peşinat yatıranlara 60 vadede SIFIR FAİZ uygulanacak. Peşinat tutarını kendi bütçesini belirlemek isteyenler için ise 12 aydan 120 aya kadar tüm vadelerde YÜZDE 0,80 FAİZ uygulanacak.
 
“2013’de Siz Destek Verdiniz, Şimdi Sıra Bizde…”
 
Teknik Yapı’nın iyi ve kötü günde müşterisinin yanında olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, “Yeni yılı büyük umutlarla bekliyorduk ve bu beklentimizden bir şey kaybetmedik. Kısa vadeli olduğuna inandığımız ekonomik dalgalanma, daha çok kenetlenmemiz gerektiğini gösterdi. 2013 yılını en çok satış yapan marka unvanı ile bitirmemizi sağlayan müşterilerime destek verme sırası bize geldi. Bankalarla oturup konuştuk ve Teknik Yapı markasını tercih etmek isteyenlere faiz desteği kararı aldık. Bunun için yüzde 1’in üzerine çıkan faiz oranlarının müşterilerimizi mağdur etmemesi için bankalarla anlaştık. Bu çalışmamızı Şubat ayı boyunca devam ettireceğiz” açıklamasını yaptı.
 
Yaşamın tadını çıkarmak lazım
 
1.272 rezidans daireden oluşan Metropark projesinde, fitness center, Türk hamamı, sauna,  buhar odası, masaj odaları, yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, yarım saha basketbol sahası, çocuk parkları, yürüyüş ve koşu parkuru yer alıyor. Güneşten maksimum fayda sağlayacak olan camlardan en az bir tanesi dışa açılacak. Yaklaşık 1.450 adet kapasiteli kapalı otoparklar da ve sosyal tesis içerisinde engelli rampaları, ‘Engelsiz Yaşam’a olanak tanıyacak. 

Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05