The House Residence Bomonti Konseptiyle Fark Yaratacak

Yenigün İnşaat ve FYP Çok Farklı bir Konsept Sunacak
The House Residence Bomonti Konseptiyle Fark Yaratacak

Konuklarınızı kanepede değil alt kat komşunuz The House Hotel’de ağırlayacaksınız

Önce Ortaköy’de, Nişantaşı’nda sonra Galatasaray ve Karaköy’de kurulduğu her semtle kaynaşan, gittiği her yere mutluluğu da taşıyan The House Hotel, projenin ilk 3 katında 51 odasıyla yer alarak The House Residence sakinlerinin misafirlerini ağırlarken bölgenin ilk dizayn oteli olacak.

The Residence Lounge’da dostlarınız ve komşularınızla keyifli vakit geçireceksiniz

The Residence Lounge ve The Dining Room dostlarınızla buluştuğunuz, birlikte yemek pişirdiğiniz ve eğlendiğiniz evinizin salonu. Günün her saatinde size özel hizmet aldığınız The Residence Lounge’ta; isteyen köşesine çekilip kitabını okuyacak, şömine keyfi yapacak, misafirlerini burada ağırlayabilecek, isteyen de evine götürmeden işlerini Business Center’de gerçekleştirebilecek.  

The Dining Room’da davetlerinizi, eğlenceye doymayan partileri,  pişirmek istediğiniz yemekleri, sizin için hazırlanmış şık bir yemek odasında, tüm detayları ile döşenmiş yemek odanızda gerçekleştirebilirsiniz. Kendi yemeğinizi kendiniz pişirirken, alışverişinizi The House Residence’taki asistanınıza bırakabileceksiniz. The House’ta sizi yormadan ortak mekanlarda yaşatıyoruz. 


Paylaş:

HABERLER