Torun Tower'da Kiralama Başladı

İstanbul’un merkezi Esentepe’de konsepti ve mimarisi ile ofis anlayışına farklı bir bakış açısı getiren Torun Tower’da kiralama başladı. Torun Tower ofislerinin kiralaması Colliers International tarafından yapılıyor.
Torun Tower'da Kiralama Başladı

 

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklıklarından Torunlar GYO’nun, iş dünyasının merkezi Esentepe’de yükselmeye devam eden ve bölgedeki tek A+ sınıf ofis proje olma özelliğine sahip “Torun Tower”da kiralama başladı.
 
15 dönüm arazi üzerinde, 66.000 metrekarelik ofis alanı ile 34 kat olarak yükselen Torun Tower'da  350 metrekareden 1.000 metrekareye kadar uzanan bir çeşitlilikte kullanıma sunulan ofis alanları, A sınıfı standartların üzerindeki özellikleriyle iş dünyasına saygınlık, güven ve verimlilik kriterleri kazandırıyor. Gayrettepe metro istasyonuna bağlantısı olan Torun Tower’da kule ve yatay ofis olmak üzere iki farklı ofis tipi bulunuyor. Projedeki kule tipi ofis katı ortalama 1.700 metrekare alanıyla, İstanbul’un en büyük kiralanabilir kule ofis katı olacak. Bahçe ve teras konseptiyle oluşturulan iki yatay ofis katında ise 800 ile 1.900 metrekare arasında değişen ofisler yer alacak.
 
“Ekonomiye Yön Veren İmzalar Bu Ofislerde Atılacak”  iddiasıyla iş dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Torun Tower’la ilgili açıklama yapan Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, “4 milyar TL toplam portföy değeriyle “Türkiye’ye değer” yaklaşımımızla ülkemizin dört bir yanına hayatı güzelleştiren alışveriş merkezleri, konutlar ve ofisler kazandırıyoruz. Torun Tower’ı da İstanbul’un en merkezi bölgelerinden biri olan Esentepe’de mimari estetik ve fonksiyonelliğiyle, kullanılan inşaat teknolojileriyle, A sınıfı ofis standartlarının ötesine geçen özellikleriyle iş dünyasıyla buluşturmaya hazırlanıyoruz. Torun Tower aynı zamanda dünyanın en önemli yeşil bina sertifikalarından biri olarak kabul edilen Leed GOLD Sertifikası'na başvuru için gerekli olan doğa dostu kriterlere de sahip. Bu doğrultuda başvuru sürecini tamamladık ve projede yaşam başladığında Torun Tower bu sertifikaya sahip bir iş merkezi olarak hizmet verecek. Torun Tower’ın ön plana çıkan bir diğer özelliği de; kat bahçelerinde doğanın yeşilinin, temiz havanın tazeliğinin iş yaşamına huzuru taşıması... 
 
Colliers International Türkiye Yönetici Ortağı Kerim Cin de; “Türkiye’de kiracılar genelde proje tamamlanmadan ofislerini kiralamazlar fakat bu örnekte mal sahibinin Torunlar GYO gibi Türkiye’nin tanınmış geliştiricilerinden biri olması, ofislerin en iyi kalitede tamamlanacağının garantisidir. Dahası, henüz inşaatın erken safhalarında ve pazarlamaya başlamadan önce dahi, bölgede büyük boyutlu genel merkez ofisi ihtiyacında olan şirketlerden projeye yönelik talep görmeye başladık” açıklamasında bulundu.
 
Lokasyonu, konsepti ve tasarımı ile prestijli bir ofis yaşamı sunan Torun Tower projesinde toplantı salonları, auditorium, restaurant ve cafeler gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor. İnşaatı Aralık 2011’de başlayan ve 2014 yılının ikinci çeyreğinde tamamlanması planlanan Torun Tower’da ofisler satışa sunulmayarak sadece kiralaması yapılacak.

Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05