Toya Vista fiyatlar da Yüzde 5 Kampanyası

Toya Grubun hayata geçirdiği Toya Vista'da farklı ödeme seçenekleri ve kampanyalar mevcut
Toya Vista fiyatlar da Yüzde 5 Kampanyası
Avcılar'da hayata geçirilen Toya Vista'da kampanya dahilinde konut sahibi olmak kolaylaşıyor. Toya Vista'da yüzde 5 peşinat, 1 yıl taksit erteleme veya 12 ay 900 lira ödeme kampanyası geçerli. Projede fiyatlar 299 bin TL'den başlıyor.
 
Toya Vista projesi Toya Grubu girişimi ile inşa ediliyor. Toya Vista 132 konut ve mağazadan oluşuyor. Toya Vista, 99 m2 ile 162 m2 arasında değişen 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. 
 
Avcılar'da yükselen Toya Vista projesinde yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabilirken, 1 yıl taksit erteleyerek ya da 12 ay boyunca 900 lira ödeme koşuluyla daire sahibi olabilirsiniz.
 
Projenin 15. katında bir sosyal tesis bulunuyor ve bu sosyal tesis içerisinde yüzme havuzu, fitness merkezi, buhar banyosu, kafeterya ve dinlenme alanları gibi ortak alanlar yer alıyor.
 
Alışveriş merkezleri, eğitim ve sağlık kurumlarının hemen yanı başında bulunan Toya Vista,merkezi lokasyonu ile metrobüs durağı ve E-5 Karayolu’na dakikalar içinde ulaşma olanağı sağlıyor. Avcılar İDO iskelesine 5 ve Atatürk Havaalanı’na sadece 10 dakikalık mesafesiyle sizi hayatın merkezine taşıyor.
 
Toya Vista sakinlerine özel olarak düşünüldüğü proje; eğitim kurumları, AVM ve hastanelere olan yakınlığı ile  dikkat çekiyor.

Paylaş:

HABERLER