Türkiye'nin 'Burj El-Arab'ı

2009'da yapımına başlanan Dragos Royal Towers'ta yaşam başladı. Maltepe'de, DAP Yapı tarafından inşa edilen proje yelken görünümü ve adalar manzarası ile dikkat çekiyor. Projede fiyatlar 450 bin liradan başlıyor.
Türkiye'nin 'Burj El-Arab'ı

Maltepe'de yelken şeklindeki binaları ile dikkat çeken Dragos Royal Towers'ta yaşam başladı.

DAP Yapı'nın hayata geçirdiği konut projesi Kınalı, Heybeli, Burgaz ve Büyükada manzarasına sahip.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlardan oluşan projede binalar Dubai'deki yelken otel Burj El-Arab'ı andırıyor.

Mimari projelendirmesi dünyaca ünlü mimar Zaha Hadid tarafından gerçekleştirilen Dragos Royal Towers'ta, konut sahibi olanlar arasında futbolcu, akademisyen ve bürokratlar var.

4 blokta 212 konuttan meydana gelen proje, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 kilometre, E5'e 2, TEM'e 5kilometre ve denize ise 100 metre mesafede yer alıyor.

Alanları 88 metrekare ile 270 metrekare arasında değişen konutların bulunduğu projenin ikinci el kiralama ve satışında Remax Center ofisi görev alacak.

TOPRAK, SU, GÖKYÜZÜ VE ÖZGÜRLÜK
Dragos Royal Towers, sahil yoluna 100 metre mesafede inşa edildi. Dekorasyonunda mavi ve beyaz tonlarının ağırlıklı olduğu projede toprak, su, gökyüzü ve özgürlüğü simgeleyen temalar kullanıldı.

Projeden daire alan ünlüler arasında Servet Çetin, Gökhan Gönül, Volkan Demirel, Ali Tandoğan gibi ünlü futbolcular da bulunuyor.

Konfor, mükemmel manzara Rezidans hizmetleri dışında fitness center, açık/kapalı yüzme havuzları, tenis ve basketbol sahaları, yürüyüş/dinlenme alanları ve Spa merkezinin bulunduğu proje Dragos'ta yer alıyor.

Elit kesim tarafından yaşamak için seçildiği bilinen Dragos'ta Can Yücel, Münir Nurettin Selçuk, Erdal İnönü, Muhsin Ertuğrul, Ali Sami Yen ve Vehbi Koç gibi isimlerde yaşadı.

FİYATLAR ŞÖYLE:
1+1 daireler 450-600 bin,
2+1 daireler 550-750 bin,
3+1 daireler 750 bin- 1 milyon 500 bin,
4+1 daireler ise 1 milyon-2 milyon 50 bin lira arası bedellerle satılıyor.


Paylaş:

HABERLER