Uluhan’dan yeni uygulama: “Hazır dükkan”

Uluhan Grup, Acunkent ve Babil projelerinde yer alan ticari alanları haftalık kiralayarak iş sahibi olma şansı sunuyor.
Uluhan’dan yeni uygulama: “Hazır dükkan”

Ayrıca” hazır dükkan” konsepti ile 150.000 TL.’den başlayan fiyatlar ve 50 aya varan faizsiz taksit seçenekleri dükkan sahibi olma fırsatı sağlıyor.

Ev sahibi olmak isteyenler için her türlü kolaylığı sunan gayrimenkulün lider ismi Uluhan Grup, iş sahibi olmak isteyenler için de iş fırsatları yaratıyor. Uluhan Grup, Acunkent’teki 340, Babil Kuleleri’nde ise 199 ticari alan için iki farklı kiralama uygulaması yapıyor. Yer alan dükkanlardan yüzde 60’ı sabit, yüzde 40’ı ise haftalık ve aylık olarak kiraya veriliyor. Haftalık olarak kiralanabilen dükkanlar, iş kurmak isteyenlere yeni iş kapılarını aralarken, hazır dükkan konseptiyle dükkan sahibi olmak isteyenlere, 150.000 TL.’den başlayan fiyatlar ve 50 aya varan faizsiz taksit seçeneği sunuyor.

Hazır dükkan konsepti ile haksız rekabete son

Uluhan Grup’un Acunkent ve Babil Kuleleri projelerinde yer alan ticari alanlar için değişken ve sabit olmak üzere iki farklı kiralama yöntemi uyguluyor. Projenin yüzde 60’ını kapsayan “hazır dükkan” konsepti ile dükkan sahibi olmak isteyenler daha önceden belirlenen sektörlere göre dükkanlarını belirliyor. Bu yöntem ile farklı sektörden yatırımcılar haksız rekabetten uzak bir şekilde eşit koşullarda iş yeri sahibi oluyor. Üstelik hazır dükkanlar, 150.000 TL.’den başlayan fiyatlar ve 50 aya kadar sıfır faiz seçenekleri sunuluyor.

Diğer bir kiralama yönetimi olarak değişken dönemli kiralamayı uygulamaya koyacak olan Uluhan, yer alan dükkanların yüzde 40’ını haftalık ve aylık dönemlerde kiraya veriyor. Sergi alanı dizaynı ile oluşturulacak dükkanlar hem yatırımcı hem de iş sahipleri için farklı bir konsept olarak dikkat çekiyor.

Trafikte bunalmadan alışveriş imkanı

Uluhan Grup, alışveriş alanlarına, önceden belirlenen, metro ve deniz otobüslerine yakın olmasına dikkat ettiği 20 farklı noktadan servis sağlıyor. Bu yöntemle tüketiciler ücretsiz olarak alışveriş alanına ulaşım imkanı bulurken, oluşabilecek trafik sorunu da önceden çözümlenmiş oluyor.

İster otur, ister yatırım yap

Uluhan Grup, Acunkent ve Babil Kuleleri gibi yüksek prim yapan konutlardan ev sahibi olmanın tam zamanı olduğunu belirtiyor. Sonbahar kampanyası kapsamında 100 bin TL. değerinde bir daire için 25 bin TL peşinat, geri kalanının ise 4 ara ödeme ve 50 aya bölünerek sıfır faizsiz 1000 TL ödeme imkanı sağladıklarını belirten Uluhan Grup, modern imkanlara ve her türlü sosyal tesise sahip Acunkent ve Babil Kuleleri için söz konusu ödeme planının büyük bir fırsat olduğunu vurguluyor. Her iki yaşam merkezinin yatırım için de doğru tercih olduğunu ifade eden yetkililer, konutların ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile inşa edildiğini, Bina Yönetim Sistemlerinin ise sektörün güçlü ismi Koza Yönetim A.Ş. tarafından üstlendiğini belirtiyor.  

Kısaca Uluhan Grup:

Uluhan Grup, Esenyurt'un çehresini değiştirecek iki büyük yaşam ve iş merkezi inşa ediyor. Acunkent ve Uluhan Babil Kuleleri'ne aynı anda imza atan Uluhan Grup, ev sahibi olmak isteyen ailelere sunduğu geniş sosyal imkanlar ve kredisiz, kefilsiz, vade farksız, faizsiz uygun ödeme planıyla büyük kolaylıklar sağlıyor. İki büyük kentsel dönüşüm projesiyle sosyal yaşamı yeniden tasarlayan Uluhan Grup, Esenyurt'un çıtasını çok daha yüksek bir konuma taşımayı hedefliyor. Dört dörtlük yaşam merkezlerini hayata geçiren Uluhan Grup'un ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile inşa edilen Acunkent ve Babil Kuleleri'nin bina yönetim sistemleri ise inşaat sektörünün köklü kuruluşu Koza Yönetim A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek.


Paylaş:

HABERLER