Varyap Meridian Grand Tower'da son daireler

Dünyanın en iyi mimari projesi ödüllü Varyap Meridian’ın en lüks bloğu Grand Tower teslime hazırlanıyor. Seçkin bir yaşam alanında lüks ve konfora yeni bir bakış açısı kazandıran Varyap Meridian Grand Tower’da stüdyodan, 4+1’e farklı daire ve home-ofis seçenekleri bulunuyor.
Varyap Meridian Grand Tower'da son daireler
İstanbul'un siluetine gönderme yapan eşsiz tasarımı, teknolojik alt ve üst yapısı ile şehrin en seçkin gayrimenkul projelerinden biri olan Varyap Meridian’da 4 bloğun teslimi tamamlandı, 800 aile yaşamına başladı. Projenin en lüks bloğu olan Grand Tower ise yıl sonunda tamamlanacak. Sınırlı sayıda daire ve home-ofisin kaldığı Varyap Meridian Grand Tower, konfor ve lüks kavramlarına yeni bir anlam kazandırıyor.
 
Türkiye’de ilkleri sunan gayrimenkul projesi Varyap Meridian’ın Grand Tower’ında stüdyodan 4+1’e kadar farklı tiplerde daireler yer alıyor. Dairelerin iç tasarımında tüm ahşap işlerinde Kule Mobilya, mutfak dolaplarında İtalyan Errebi, beyaz eşyalarda Miele, banyo duvar seramikleri ve antre-kiler-tuvalet-banyo-mutfak yer seramiklerinde İspanyol Aparici, mutfak tezgah üstü seramiklerinde İspanyol Porcelanosa, armatürlerde Alman Grohe markalarının tercih edildiği Varyap Meridian Grand Tower’da, salon ve odalarda ise meşe lamine parke kullanılıyor.
 
Varyap Meridian Grand Tower, sosyal imkanları ile de ayrıcalıklı bir yaşam kültürü sunuyor. Açık ve kapalı yüzme havuzu bulunan Grand Tower’da bay ve bayan soyunma odalarının içinde, geniş ve konforlu buhar banyoları, saunalar ve şok duşları yer alıyor.
 
Varyap Meridian Grand Tower’ın girişinde yer alan lobi alanları keyifle zaman geçirilmesi için tasarlandı. Lobilerde yer alan televizyonlarda dev ekranda maç izlenebiliyor, oturma grupları hoş sohbetler için ideal adres oluyor. Bilardo, langırt, masa tenisi gibi oyun grupları ile her yaştan Grand Tower sakini eğlenceli dakikalar geçirebiliyor. Ayrıca site sakinleri, isterlerse bu alanlarda kendi özel etkinlik, parti ve organizasyonlarını düzenleyebiliyor. Seyir terası da eşsiz İstanbul manzarasını izleme fırsatı sunuyor. Varyap Meridian Grand Tower’ın kapalı otopark alanı, bisiklet park alanı gibi seçenekleri ulaşım araçlarının gönül rahatlığıyla park edilmesini sağlıyor.
 
Grand Tower da tüm Varyap Meridian projesinde olduğu gibi doğal kaynakların korunmasına yönelik özellikleriyle farkını sergiliyor. LEED sertifikasyon programına dahil ilk konut projesi olan Varyap Meridian’da tasarım aşamasında alınan önlemler, çevreci malzeme seçimi, atık yönetimi, elektriğin bir kısmının rüzgar ve güneş enerjisinden üretilmesiyle sağlanan enerji ve su tasarrufu, site sakinleri için yüksek konforu ve minimum tüketim maliyetini bir araya getiriyor. Sürdürülebilir peyzaj tasarımı, yağmur suyu ve gri suyun tekrar kullanımı sayesinde LEED kriterlerine uygun olarak yüzde 50 oranında su tasarrufu sağlanıyor.

Paylaş:

HABERLER