Varyap Meridian'da Altın Ödeme Planı

Varyap tarafından Batı Ataşehir'de inşa edilen Türkiye'nin ilk yeşil konut projesi ve dünyanın en iyi mimari projesi olma özelliğine sahip Varyap Merdiian'da konut bedelinin yarısını peşin ödeyene kalan yarısını 1 yıl sonra ödeme fırsatı sunuluyor..
Varyap Meridian'da Altın Ödeme Planı

Batı Ataşehir’de İstanbul Finans Merkezi’nin yanı başında yer alan dünyanın “en iyi mimari” projesi Varyap Meridian’da ev sahibi olmak için son fırsat başladı: Varyap Meridian altın ödeme planıyla; konut bedelinin yüzde 50’si peşin, yüzde 50’si ise bir yıl sonra ödeme imkanıyla sunuluyor. LEED kayıtlı Türkiye’nin ilk yeşil karma konut projesi Varyap Meridian, sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam kültürü vaat ediyor.

Emlak Konut GYO A.Ş. ve Varyap ortaklığında hayata geçirilen, İstanbul’un yeni finans merkezi Batı Ataşehir’de yer alan ve 2010 yılında Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri yarışmasında “Dünyanın En İyi Mimari Projesi” ödülünün sahibi olan Varyap Meridian’da ev sahibi olmak isteyenler için çok özel bir fırsat sunuluyor. Varyap Meridian’ın son altın fırsatında yüzde 50 oranında peşin ödeme yapanlar, geri kalan yüzde 50’lik tutarı 1 yıl sonra evlerinin keyfini sürerken ödüyor.
 
Türkiye’de ilkleri sunan gayrimenkul projesi Varyap Meridian’da, stüdyodan 4+1’e kadar farklı tiplerde daireler yer alıyor. Açık ve kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark alanı, bisiklet park alanı, kafeterya, fitness salonu, sauna ve buhar odası, seyir terası gibi birçok özelliği bir araya getiriyor. Seçkin bir ortamda ayrıcalıklı bir yaşam kültürü sunan proje, doğal kaynakların korunmasına yönelik peyzaj tasarımıyla da benzersiz bir örnek oluşturuyor. LEED sertifikasyon programına dahil ilk konut projesi olan Varyap Meridian’da, sürdürülebilir peyzaj tasarımı, yağmur suyu ve gri suyun tekrar kullanımı sayesinde LEED kriterlerine uygun olarak yüzde 50 oranında su tasarrufu sağlanıyor.
 
Anahtar teslimlerin Ocak 2012’de başladığı Varyap Meridian’ın tüm birimleri, 2012 sonuna kadar tamamlanacak.
 
Varyap Meridian, sadece Türkiye’de değil dünya çapında inşaat standartların şekillendirdi ve 2009 yılından bu yana birçok ödülün sahibi oldu:
 
· 2009 - Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri Yarışması: “Avrupa’nın En İyi Gayrimenkul Projesi” ve “En İyi Yüksek Bina”
 
· 2010 - İngiltere’nin 1 numaralı dergisi Overseas Living Magazine: “Türkiye’nin En İyi Gayrimenkul Projesi”
 
· 2010 - İtalya Gayrimenkul Ödülleri: “Avrupa’nın En İyi Akıllı Şehir Projesi”
 
· 2010 - Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Yarışması: “Avrupa’nın En İyi Mimarisi”, “Avrupa’nın En İyi Yüksek Bina Mimarisi”, “Türkiye’nin En İyi Mimarisi”, “Türkiye’nin En İyi Yüksek Bina Mimarisi” ve “Türkiye’nin En İyi Gayrimenkul Web Sitesi”,
 
· 2011 - Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları Ödülleri Yarışması: “Yüksek Yapı Kategorisi Birincilik Ödülü”, “Çok Katlı Konut Kategorisi Birincilik Ödülü”


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05